| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

7.6.2017 21:46:15 ~•~Missy~•~

Očkování kočky proti vzteklině

Ahoj, máme asi měsíc cca 8měsíční kočičku z útulku. Obyčejná čičina, celý den je venku, jen na noc ji zavíráme. V adopční smlouvě jsme měli podmínku, že ji necháme oočkovat a prohlédnout na veterině. Což jsme udělali minulý týden, přece jenom je to zlatíčko, nechci, aby něco chytila. Dostala injekci proti vzteklině, po které byla dva dny de facto celá palaryzovaná - nožku táhla za sebou, ploužila se, bála se nás, nežrala a nepila celý ten první den, byli jsme úplně vyděšení. Ze zdravého čiperného zvířete troska. Na přeočkování máme jít za měsíc a já už dneska mám hrůzu z toho, co zase bude. Na veterině tvrdili, že může být drsná reakce na očkování, že ale prej když zvíře pije a žere, tak dobrý. Kamarádka mi dneska říkala, že u nich na veterině naopak vůbec nedoporučují očkovat proti vzteklině tady v ČR, že se tu téměř nevyskytuje a že vakcíny mají vedlejší účinky. No a teď babo raď. Manžel je naštvaný, že se vyprdne na kočku, veterinu i na nás, že s ní už nikam nejede, když nevíme, co chceme a já fakt nevím, co mám teďka dělat. Nechali byste ji přeočkovat nebo ne?
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Očkování kočky proti vzteklině ~•~Missy~•~ 7.6.2017 21:46
*Re: Očkování kočky proti vzteklině ...neviditelná... 7.6.2017 21:58
*Re: Očkování kočky proti vzteklině Balbína 7.6.2017 22:1
**Re: Očkování kočky proti vzteklině ~•~Missy~•~ 7.6.2017 22:7
***Re: Očkování kočky proti vzteklině Líza 7.6.2017 22:16
****Re: Očkování kočky proti vztekli... ...neviditelná... 7.6.2017 22:19
*****Re: Očkování kočky proti vztek... ~•~Missy~•~ 7.6.2017 22:27
******Re: Očkování kočky proti vzt... ...neviditelná... 8.6.2017 6:58
***Re: Očkování kočky proti vzteklině ...neviditelná... 7.6.2017 22:17
*Re: Očkování kočky proti vzteklině Líza 7.6.2017 22:13
*Re: Očkování kočky proti vzteklině Kleia 8.6.2017 8:52
*Re: Očkování kočky proti vzteklině bromelie 8.6.2017 9:48
**Re: Očkování kočky proti vzteklině BaBá 8.6.2017 11:21
***Re: Očkování kočky proti vzteklině ~•~Missy~•~ 8.6.2017 12:17

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.