| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2005

29.6.2017 13:03:41 Margaret

Re: Ahoj holky

Jéje, tady se něco děje :-)
Vici, obrovská gratulace, úplně ti to miminko závidím. Užívejte si ho a hodně štěstí ~;((
Broni, gratuluji Denisce k přijetí na gympl, je dobrá~R^ My to nezkoušeli, znamenalo by to nepohodlné dojíždění a základka tady je poměrně luxusní, škoda ji opouštět. Když mu vydrží dobré známky, půjde na čtyřletý gympl jako Adam, ten teď končí druhák a je moc spokojený. S tím dojíždění by Marek špatně stíhal klavír a svoje přírodovědné kroužky. Chce být veterinářem :-)
Co Léňovic, Naxiovi a kdo ještě se to hlásil, povedlo se?

Budu se sem muset zase občas kouknout, jestli se někdo nestaví s nějakýma aktualitama. Já jsem si dřív chodila na Rodinu číst, občas bylo nějaké zajímavé téma, tak jsem to přitom navštívila i tady na 11/05. Pak ale šla intelektuální úroveň zdejších diskusí dolů, čím dál častěji hádky stále stejných nicků, tak jsem si nějak odvykla to tu navštěvovat. Teď mám ale zlomenou nohu, nudím se strašidelně, už nevím co bych, tak jsem ráda, že jsem sem dnes nakoukla.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ahoj holky Broňule+Denda05 18.5.2017 19:22
*Re: Ahoj holky vicinka 23.6.2017 14:50
**Re: Ahoj holky Margaret 29.6.2017 13:3
***Re: Ahoj holky Naxii M05+ K08 + J16 5.7.2017 14:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.