| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

18.7.2017 20:08:39 Fren

Re: Trimesicni stene

tašku na psa,zvládne chodit na tůry... to vše záleží od rasy psa;jestli to bude něco jako jokšír,čivava,tak tašku užiješ, ale u středáku či velkých psů je to o ničem a tito psi taky nemají problm s chozením na delší trasy,naopak.Třeba takový fr.buldoček bude rád zas za klid na gauči.

Já na psa pořídila do auta speciální psí přepravku,máme ji v kufru a je to paráda,i když se pes někde zmaže - třeba tlapky od bláta,tak nám nesviní v autě,ale má v bedně svoje pohodlí a svůj binec a je tam mimochodem strašně rád,vleze si do bedny kolikrát i sám,když je vytažená z auta a třrebas stojí v garáži.
No a v této přepravce jsem ho měla u postele jako štěndo,měli jsme ho od 7 týdnů na mé spešl přání,je to pejsek s PP. No řeeknu ti,že skutečnost předčila zcela očekávání a načtené věci - ěnkolikrát za noc honem vzít pesa do náručí(jinak by se vyčural hned na koberci,takže určitě hned vzít do náručí a pelášit s ním,před dům,kde se vyčural a šli jsme zase dom.Byla jsem ráda,že jsem si to zařídila tak,abychom štěně dostali během letních prázdnin a mohl mi tak s ním pomhat ml.syn,jinak bych z toho asi dostala psotník,říkala jsem tenrkát,že péče o štěně je mnohem horší než o mimino a batole dohromady,alespon pro mě teda byla.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Tříměsíční štěně - péče a výchova Lou+3 18.7.2017 16:37
*Re: Trimesicni stene margotka78 alias shit-roller 18.7.2017 16:42
*Re: Trimesicni stene Carollyn 18.7.2017 16:53
*Re: Trimesicni stene vertigo 18.7.2017 19:49
*Re: Trimesicni stene Fren 18.7.2017 20:8
*Re: Trimesicni stene Pole levandulové 20.7.2017 12:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.