| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

2.8.2017 9:28:20 Mariana +2

Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tipy obecne

Pokud máte al incl. tak peníze nepotřebujete. Leda na nějaký ten výlet, ale to se stejně platí v Eurech, i u místních lze případně vše platit EU. Tam je strašně moc turistů, co bydlí i mimo resorty, potápěči, "kite"sti, surfisti apod.
Utratit lze za suvenýry, nebo jít na něco v restauraci atak. Ale víceméně nepotřebujete.

Spropitný pro pokojskou jako normálně všude v podobných resort hotelech, nějaký to euro nebo dolar.
Za pokoj není nutný, už jsem to psala v té minulé diskuze, že je to dle mně mýtus a zbytečnost.
Pokud máte chatku tak jsou všechny stejný, leda zvolit umístění. Tady mi taky vyhověli zdarma.
Od vody je to kousek, tedy podle toho kterou budete mít chatku, ale i ty nejdál nejsou moc daleko.
Slunečník nebrat, odfoukne, když už tak raději nějakou zástěnu, plážový stan. My jsme teda neměli nic, a nic nebylo potřeba.

Safe si nepamatuju, já je skoro nepoužívám. Cenné věci případně zamykávám do kufru, aby to zbytečně nelákalo.
Bankomaty nevím, měla jsem hotovost, ale určitě tam budou, banku jsem viděla.

Večerní show tam jsou, a jsou naprosto super. Velmi profesionální taneční vystoupení, každý den jiný. Maximálně je doporučuju, a to na ně nikde nechodím, ale tady to je naprosto jiný level. Žádná animátorská amatérština, fakt moc dobrý. Maj rytmus fakt v krvi ti kreolové. Od chatek v písku je to podle mně dál, jak moc je to slyšet nevím, chodili jsme totiž na tu "show" každý večer, líbilo se to moc i dětem, tehdy 3 a 5 let.

Navštívit toho zas až tak moc co není. Projet ostrov, koupání v soli, místní muzeum, podívat na divoký útesy. Sal je vlastně spíš taková pustá placka.
Pak jsou tu výlety na okolní ostrovy, ale ty jsou letecké, dost drahé a obvykle i vyprodané.
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Téma: Kapverdy - rady a tipy Saamajna 1.8.2017 17:6
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... kambala pláááckááá 1.8.2017 17:39
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... kambala pláááckááá 1.8.2017 17:40
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... kambala pláááckááá 1.8.2017 17:41
***Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a... kambala pláááckááá 1.8.2017 17:43
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... Saamajna 1.8.2017 21:29
***Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a... kambala pláááckááá 1.8.2017 22:40
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... K_at 1.8.2017 18:20
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... Mariana +2 1.8.2017 18:24
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... Mariana +2 1.8.2017 18:24
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... mamoch 1.8.2017 20:46
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... mamoch 1.8.2017 20:48
*Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a tip... Saamajna 1.8.2017 20:58
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... kambala pláááckááá 1.8.2017 22:43
***Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a... Saamajna 2.8.2017 9:28
**Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a t... Mariana +2 2.8.2017 9:28
***Re: Co je nutny vzit na Kapverdy a... Saamajna 2.8.2017 22:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.