| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácnost - praktické rady

3.8.2017 15:29:41 Vítr z hor

Co mi ucpalo zvonek?

Otazka bud pro vandalology nebo pro entomology.
Mam zvonek s mikrofonem. Asi pred rokem prestal fungovat mikrofon, ale co, postacka se dozvonila, jsou jine priority. Pred par mesici jsem zaostrila na minidirku mikrofonu a zdala se mi nejak ucpana. Jehlou jsem vydloubala cosi jako zcernalou zvejkacku, zalaterila na vandaly a pubertaky, radne vec prodrbala se znamymi a tim to melo zhasnout.

Na zacatku prazdnin zrejme zvonek zase onemel, ale v tom frmolu jsem si nebyla jista. Pak jsem potrebovala zvonek znovu privrtat a koukam - zase zvejkacka. Mohl me vzit cert. Jenze tentokrat sla pri stourani nejdriv zvejkacka, ale za ni bylo cosi. Stourala jsem dal, nacez vyteklo cosi oranzoveho v hojnem mnozstvi. Teda v hojnem na tu minidiru.

Tak si rikam - ze by fakt pubertaci pod zvejkacku narvali oranzovou tekutinu (strikackou?)? Nebo se v tom zvonku usadilo cosi hmyziho a ja to rozstourala k smrti? Dirka ma cca milimetr, tak neni dovnitr videt. Uzivatelsky se zvonek takto do mrte take neda rozebrat.
Je-li to hmyz, chtela bych vedet, jaky - a rada bych ho odpudila.
Nebo je to bezna vandalska taktika?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Co mi ucpalo zvonek? Vítr z hor 3.8.2017 15:29
*Re: Co mi ucpalo zvonek? Fren 3.8.2017 15:39
*Re: Co mi ucpalo zvonek? Rodinová 3.8.2017 15:41
**Re: Co mi ucpalo zvonek? Vítr z hor 3.8.2017 16:43
*Re: Co mi ucpalo zvonek? Carollyn 3.8.2017 15:54
**Re: Co mi ucpalo zvonek? Vítr z hor 3.8.2017 16:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.