| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

5.8.2017 16:32:36 beruška sluníčková

Výklad snu

Prosím uměl by mi někdo říct co si mám myslet o mém snu?Začíná mě to totiž už děsit.Cca půl roku stejný scénář kdy se mi hodně živě zdá o tom že jsem v zamčeném pokoji a nemám klíč.Nemohu se z něj dostat ven,ale nikdo jiný v tom pokoji není jen já.Ten sen se mi zdá skoro každý měsíc a nejhorší že někdy i 4 dny po sobě.Včera to vygradovalo tím že jsem se vzbudila s šíleně bušícím srdcem úplně zpocená a manžel mi říkal pak ráno že mě nemohl vůbec vzbudit že jsem strašně křičela ze spaní klíč kde je klíč prosímtě já se nemohu dostat ven.Pak prý jsem vstala ,došla jsem si na wc a ulehla jsem.O tom wc tedy ani nevím.Vzbudil ho prý můj řev,říkal že to bylo docela ošklivé no...Marně googlim ale o zamčeném pokoji ve snu jsem bohužel nenašla nic.Ví někdo co to může znamenat?Normálně mám strach jít večer spát.Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Výklad snu beruška sluníčková 5.8.2017 16:32
*Re: Výklad snu Roya 5.8.2017 17:28
**Re: Výklad snu beruška sluníčková 5.8.2017 17:44
*Re: Výklad snu Cimbur 5.8.2017 17:57
**Re: Výklad snu beruška sluníčková 5.8.2017 18:43
***Re: Výklad snu Grainne 5.8.2017 19:38
***Re: Výklad snu Vítr z hor 5.8.2017 20:57
*Re: Výklad snu Ruth 5.8.2017 20:4
**Re: Výklad snu  5.8.2017 21:59

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.