| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Termální koupaliště

18.8.2017 5:26:50 Lída+2

Re: Slovensko termály bez rezervace

Fren, jsou lidi co mají na práci něco tak důležitého, že jim v odjezdu může zabránit , něco...těch profesí je dost.

Třeba my s manžel občas nevíme co se bude dít, jako IT toho sice hodně spraví vzdáleně, ale něco prostě nejde. je to 4 roky, co jsme se cestou na dovolenou stavovali asi na 2h v datacentru~:-D. To měli kluci aspoň jako zpestření.

A nebo to může být i nemoc...., to se stalo před 8-10lety nám, chtěli jsme jet do Maďarska, ubytování tam není problém najít na místě.
No co myslíš, dva dny do odjezdu a manžel si našel boreliózu....a pak pojídal velmi silná ATB další 3 měsíce. Zůstali se doma a snažili se ho dát do kupy tak, aby aspoň jedl a nezvracel po nich pořád.
Ještě, že jsme nic neměli najité, nedej bože zaplacené. Někdo by možná odjel, ale na to já jsem neměla...a né, že bych to neodřídila.....prostě jsem dala na tušení, že to není dobrý....a příští dny to potvrdili.

A pak si tu stačí přečíst....jak odjíždí nemocný a podobně.

A zaplatit si to a pak žít několik měsíců ve stresu, zda tam odjedu.~d~ Denně to tu čtu květen, červen.....

ZA mě 100x lepší v klidu nabalit auto a odjet, když můžeš, kam dojedeš, tam dojedeš, najít ubytování.....u nás teda kemp. Jak říkáme až to ve stanu nebudeme dávat, tak to začneme řešit jinak.

Jediný ubytování, které v chatičkách manžel zajištuje je na závody synovi....protože vědí, že odjet opravdu musí a pojedu, já , nebo bratr, prostě ho tam někdo doveze a 2-3 tam s ním bude.
Letos poprvé co měl úraz jsme jedno ubytování rušili.

Takže zakladatelku chápu, že so nechce nic rezervovat předem. Taky bych to nedělala.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Slovensko - termály bez rezervace Lellinka 17.8.2017 22:17
*Re: Slovensko termály bez rezervace Fren 17.8.2017 22:22
**Re: Slovensko termály bez rezervace Lellinka 17.8.2017 22:29
**Re: Slovensko termály bez rezervace Lída+2 18.8.2017 5:26
***Re: Slovensko termály bez rezervac... Inka ..|-.|-.-|.- 18.8.2017 10:18
****Re: Slovensko termály bez rezerv... Lída+2 18.8.2017 16:48
*Re: Slovensko termály bez rezervace Lída+2 18.8.2017 5:14
*Re: Slovensko termály bez rezervace Slonisko 18.8.2017 8:52
*Re: Slovensko termály bez rezervace Ivatema 18.8.2017 10:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.