| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Čtenářský klub

28.8.2017 19:48:45 Vítr z hor

Kindle najednou ukazuje reklamy

Mám pár let decentní Kindle, koupila jsem, pravda, verzi s reklamami (v DE), ale protože byl prvně spuštěn v ČR, tak mu ty reklamy nikdy nenaskočily. Někde jsem četla vysvětlení, že když si ty knížky stejně nemůžu koupit (bo na ně nemám skrz pravidla Amazonu nárok, že nebydlím v dotyčné zemi), tak se Amazon nenamáhá s reklamami. Celé ty roky tedy čtu bez reklam.

No až teď. Dnes jsem ho otevřela - a jsou tam FRANCOUZSKÉ reklamy. No to je prosím úplně pošahané, protože když se připojím na amazon.fr, tak si opravdu žádnou e-knížku koupit nemůžu, bo jsem v ČR a ne ve Francii (vysvětlení Amazonu). Nevzpomínám si, zda jsem někdy Kindle do Francie zatáhla, ale je to možné. Nicméně až do včerejška fungoval bez reklam.

A já si už bez reklam zvykla, nehledě na to, že jsou fakt na houby, když mi to stejně nedovolí nic koupit. Stalo se vám to někomu? Nějaký nápad, jak je zase zrušit? Jediné, čeho jsem se dopustila – koupila jsem si sekáčovou papírovou knížku, oukej, na amazon.fr, ale nechala jsem si ji ve vší slušnosti poslat do ČR. Na knihy koupené v UK nebo DE to nikdy nereagovalo.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Kindle najednou ukazuje reklamy Vítr z hor 28.8.2017 19:48
*Re: Kindle se splašil a najednou ukazu... Vítr z hor 28.8.2017 20:5
*Re: Kindle se splašil a najednou ukazu... Saamajna 29.8.2017 10:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.