| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Účetnictví a daně

9.11.2017 13:12:38 JaninaH

Re: Pracovní úraz - náhrada ztráty na výdělku

Elso,
u nás to bylo tak, že jsem kontaktovala paní z pojišťovny, kam platíme povinné pojištění za zaměstnance, a ta mi se vším poradila.
Na výpočet ztráty na výdělku mi poslala formulář, pamatuju si, že ten výpočet byl zvláštní kvůli průměrům, které se tam musely použít, trochu jsem se s tím potrápila. Nejsem tento týden v práci, ale v pondělí bych ti mohla poslat ten formulář, abys viděla, jak jsem to počítala.
Co je ale důležitější: u nás se to udělalo tak, že po skončení PN jsem ten vyplnéný formulář poslala na pojišťovnu a oni zaměstnanci vyplatili ztrátu na výdělku rovnou.
Předtím jsem se všude dočetla, že ztrátu na výdělku má vypočíst a zaplatit zaměstnavatel (že má dokonce i před skončením PN platit zaméstnanci ztrátu na výdělku zálohově) a pak tuto částku nárokovat na pojišťovně. Já se toho trochu bála, protože jsem si nebyla jistá tím výpočtem, tak jsem kontaktovala pojišťovnu a udělalo se to takhle.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Pracovní úraz - náhrada ztráty na výdělk... Elsa30 9.11.2017 11:18
*Re: Pracovní úraz - náhrada ztráty na ... ...neviditelná... 9.11.2017 13:8
**Re: Pracovní úraz - náhrada ztráty n... JaninaH 9.11.2017 13:21
*Re: Pracovní úraz - náhrada ztráty na ... JaninaH 9.11.2017 13:12
*Re: Pracovní úraz - náhrada ztráty na ... Simča, dcery *1988 a 1997 9.11.2017 18:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.