| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí násilí

28.11.2017 11:29:49 levandule412

manzel me trapi

Ahoj holky, ted mi skoncila rodicovska a jsem ve fazi hledani prace..ani nevim jak zacit.. Prijde mi ze manzel je uplny magor, jsem z nej nervozni.. ma zlou povahu.. mam pocit ze me psychicky utrapi.. Uvedu priklady.. otec meho syna mi neplatil vyzivne a manzel zdeptany z toho ze se musi starat o dite co neni jeho mi rekne: ja na to seru ja na sve deti platim tak si to kluk odmaka ( myslel tim ze ho zivy) v tu dobu jsem byla na rodicovske dovolene z ditetem ktere mam s manzelem takze logicky jsem se nemohla postarat financne.. Syn prisel ze skoly a mel alergickou reakci na neco kyseleho co si koupil v obchode, zacal se drbat vsude na tele, rekla jsem mu at se jde sprchnout ze je vedro jestli neni upoceny ( byli na kolech ze skolou), behem par hodin se mu od toho drbani objevily modriny na nohach..tak jdu za manzelem at poprosi jeho starou matku aby zustala u nasi dcery a on me mohl odvezt na pohotovost.. zacal na me neuveritelne rvat ze mel pivo ( zadna novinka chlasta porad) a ze ksem matka na hovno ze se o kluka nestaram..a to jen proto ze jsem potrebovala nekam odvezt.. Pak mi neskutecne vynadal ze jsem misto rizku udelala peceny maso ze pro jeho syna milacka jeho chtel rizky...potom zase ze varim brambory na nejvic ze jsem je neztlumila.. pak mi zase rika ze muzu byt rada ze mam jeho ze se dvema detma bych byla v prdeli a nikdo by me nechtel.. casto me ponizuje ale vzdy to tak zaobali ze to ponizeni nezni jakoby prime. myslim ze diky nemu mam problemy od krcni patere ale psychosomaticke..nikdy jsem s tim problemy nemela ted uz to mam porad asi 2 roky...kdyz jsem brala rodicak tak mi povida ze si rozdelime penize ze si budu hospodarit se svyma penezma sama coz je ze vsim 6000..kc...a je toho mnoho a mnoho...chci od nej odejit jen si musim najit praci placenou tak abych uzivila deti a zaplatila nejem...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
manzel me trapi levandule412 28.11.2017 11:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.