| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí násilí

28.11.2017 11:53:54 levandule412

manzel me trapi

A to jeste o nasi svatbu se tak opil ze pak zacal vykrikovat ze na me sere ze se necha rozvest..a pak spadl na kameni a mel cely oblicej totalne zakrvaceny..a o svatbu jeho dcery se opil a zase mel blby keci ze na to kasle ze je uz stary se huntovat a ze je mezi nama velky vekovy rozdil...keci keci a keci... Nemam pratele, ani by me s nima nikam nepustil ze mam pry deti a musim byt doma..kdyby sem nejezdila mamka tak nemam nikoho..citim se tak sama..trpim depresema nic se mi nechce...ted si jen preju neco nasetrit a zmizet od nej...citim se ze jsem uplne k nicemu a i on mi rika co chci delat za praci ze nic stejne neumim..a kdybych praci nasla tak jak si myslim ze to zvladnu s tou krcni pateri.. asi ma pravdu ze jsem bez nej vite kde...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
manzel me trapi levandule412 28.11.2017 11:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.