| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Aromaterapie a masáže

4.1.2018 12:54:19 Sněhulka a sněhuláčci

Aromalampy a péče o ně, aromaterapie obecně

Rozhodla jsem se bojovat se zimním nachlazením pomocí éterických olejíčků~;) a vyštrachala jsem svou starou aromalampu. Jenže - je z ní cítit bůhvíjaký původní olej. Tuším, že nějaká vánoční vůně, která se mi tam tehdy i přepálila, ale je to už roky zpět. Zkoušela jsem tam dát různé oleje, ale pořád je cítit ta původní a nejde to ničím vyčistit (viditelně tam žádná špína nebo usazenina není). Když jsem tam zapomněla tu vodu se zbytkem oleje (bezbarvé), tak po několika dnech je z toho docela hnědá loužička. Co to je??
A hlavně - čím mám aromalampu vyčistit, abych se toho zbavila?
Když se používají různé vůně, mám pokaždé lampu nějak čistit? Nebo jak docílím toho, aby v nové vůni nevoněla i ta minulá vůně?
A jak aromalampu vůbec správně používat? Na nějakém solidně se tvářícím webu jsem se dočetla, že by se měla používat pouze 20 min, a poté místnost dokonce krátce vyvětrat. (Pravda je, že člověk to tak po čtvrt hodině opravdu přestává cítit.) Někde píší, že je vhodná i pro miminka, někde, že to vůbec pro děti není...
Pište cokoliv k aroma tématu, ráda si počtu:).
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Aromalampy a péče o ně, aromaterapie obe... Sněhulka a sněhuláčci 4.1.2018 12:54
*Re: Aromalampy a péče o ně, aromaterap... susu. 4.1.2018 13:3
*Re: Aromalampy a péče o ně, aromaterap... Lída+2 4.1.2018 13:8
**Re: Aromalampy a péče o ně, aromater... Sněhulka a sněhuláčci 4.1.2018 13:37
*Re: Aromalampy a péče o ně, aromaterap... Drop 4.1.2018 13:15
**Re: Aromalampy a péče o ně, aromater... susu. 4.1.2018 13:36
*Re: Aromalampy a péče o ně, aromaterap... Pole levandulové 4.1.2018 13:26
**Re: Aromalampy a péče o ně, aromater... Sněhulka a sněhuláčci 4.1.2018 13:36
***Re: Aromalampy a péče o ně, aromat... magrata1 4.1.2018 14:34
*Re: Aromalampy a péče o ně, aromaterap... Paz 5.1.2018 3:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.