| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Prořezávání a růst zubů

15.1.2018 8:45:55 Janinka a dvě princezny

Prořezávající se šestka a horečka

Zdravím, děti mám dvě a nevěděla jsem (jukla jsem do starších diskusí) že můžou i větší děti tak trápit dorůstající zuby. Dcera (5let) včera dostala horečku (do 38) a už jsem klela, že zas nějaká viróza. Říkala, že jí bolí pod uchem tak já řeším ucho a asi až za dvě hodiny si začala stěžovat na pusu. Dvě šestky už má venku ale levá horní je připravená v podobě obr boule. Není to zarudlé, ale dcera má teplotu a naříká na bolest. Regulérně tlumíme prášky. Mám to řešit u zubaře nebo čekat až se prořeže? Dneska nešla do školky. Jak dlouho to tak trvá. Jsem jak prvorodička ~f~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Prořezávající se šestka a horečka Janinka a dvě princezny 15.1.2018 8:45
*Re: prořezávající se šestka a horečka magrata1 15.1.2018 8:58
**Re: prořezávající se šestka a horečk... Janinka a dvě princezny 15.1.2018 9:7
***Re: prořezávající se šestka a hore... Inka. 15.1.2018 9:14
*Re: prořezávající se šestka a horečka x.sky 15.1.2018 17:30

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.