| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Enuréza – pomočování u starších dětí

17.1.2018 10:01:27 Lída+2

Re: Enureza u 6 leteho - Alarm nebo Minirin?

Girili, při čůrání do toho spešl WC tam u nich, kdy tam je několik grafů....má to být vlastně taková hora Říp(nějak vysoká, nesmí to kolísat, nesmí to bát jako Himaláje, nebo Alpy)....a toho teda syn dosáhl až po operaci a tom mictonetu, který měl na starost roztažení toho močáku.....
Pak tam jsou průtoky.....a z těch se poznalo, že tam je něco blbě, protože ty hodnoty byli prostě špatně....no bodejd ne, při operaci ta překážka byla i větší než čekali jak mi řekl ten Dr co ho operoval....čekal 1/4 a našel 1/3....
prostě A4 plná hodnot, z druhé strany ty grafy.....
Jo a z toho se poznalo, že ta kapacita je nedostatečná.....
Oni se jim totiž nalepí na zadek a na stehna taková sondy(6-8ks) a pak na povel se močí, navíc se jim musí už docela hodně chtít....,aby to měl kýžený efekt.

Jen ultrazvukem se na to nepřišlo,.....tam to vidět není, tam je jen vidět, jestli tam po vymočení něco zůstalo.

Nebyla jsem totiž vůbec nadšená, že se bude ládovat léky.....,ale když to jinak nešlo.....chtěl sportovat, některé sporty nám zrovna vyřadili.....
Naštěstí nyní dělá co ho baví a je spokojený. Bohužel o plavání přišel.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Enureza u 6 leteho - Alarm nebo Mini... Lída+2 16.1.2018 19:52
*Re: Enureza u 6 leteho - Alarm nebo Mi... Girili 16.1.2018 23:32
**Re: Enureza u 6 leteho - Alarm nebo ... ...neviditelná... 16.1.2018 23:35
***Re: Enureza u 6 leteho - Alarm neb... Girili 16.1.2018 23:41
**Re: Enureza u 6 leteho - Alarm nebo ... Lída+2 17.1.2018 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.