| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní urologické problémy

20.1.2018 0:41:15 Pam-pela

Re: Vysledky cystoskopie

...to by tedy klidně mohlo, pokud byl konflikt fakt nepříjemný :-)...naše jedna dcerka pokaždé!!!, pokud se na ni rozzlobíme (odmalinka) hned druhý den onemocní bolením v krku (a to klidně i angínou)...chvíli to trvalo, než jsme vypozorovali souvislost, ale naposledy se to událo asi před 14 dny :-). Zas jsem na ni křičela :-).

Jinak se dá tenhle problém, pokud je vyloučena mechanická příčina, svést na meridián tuším močového měchýře nebo ledvin...pak samozřejmě nic viditelného vidět nebude, protože meridián je energetická dráha, kterou zatím spousta našich lékařů neuznává, nebo´t ji nevidí. :-)

Stimulace příslušného meridiánu může jako zázrakem opravit potíže s přidruženým orgánem...krom jiného to může vyřešit akupunktura akupresura na správných bodech toho kterého meridiánu.
(Dobře měřitelné a viditelné je to na zvířatech, konkrétně mám te´d zkušenost se psy - kdy jsem jim párkrát zachránila život těsně před kolapsem bu´d ledvin nebo jater...tam to bylo velmi i dobře vidět na laboratorních výsledcích.)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Vysledky cystoskopie Saamajna 19.1.2018 20:41
*Re: Vysledky cystoskopie ...neviditelná... 19.1.2018 20:47
*Re: Vysledky cystoskopie Cimbur 19.1.2018 20:50
**Re: Vysledky cystoskopie Saamajna 19.1.2018 20:51
*Re: Vysledky cystoskopie Pam-pela 20.1.2018 0:41
*Re: Vysledky cystoskopie margotka78 alias shit-roller 20.1.2018 9:39
**Re: Vysledky cystoskopie ...neviditelná... 20.1.2018 10:33
*Re: Vysledky cystoskopie Saamajna 20.1.2018 16:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.