| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zamilovaná do jiného muže

1.2.2018 22:51:40 Ennushii1

Ve vztahu zamilovaná do dlouholetého nejlepšího kamaráda

~7~Dobrý večer, dámy. Předem se omlouvám, že zakládám nové, tolikrát prodiskutované téma. Myslím si ale, že každý příběh je přesto v něčem odlišný.
Můj příběh se začal odehrávat již před více než pěti lety. Letos mi bude 26, a když jsem byla v prváku na výšce, moje nejlepší kamarádka mě seznámila s klukem (tehdy 25 let) z Kalifornie, se kterým se jednou náhodně potkala v baru. Říkejme mu třeba Andrew. Nedávno se přistěhoval do ČR, sám, bez rodiny, protože se rozešel s manželkou z USA, kterou si vzal z mladické nerozvážnosti (to jsem se ale dozvěděla asi o půl roku později, ani moje kamarádka o tom neví).
Pozval nás k sobě na Halloween, jen nás dvě - abychom se trochu napili a šli ven. Ten večer jsem se oblékla do dost sexy kostýmku upírky ~:-D . Přišli jsme k němu a okamžitě se mi líbil. Vysoký, ramenatý, tmavé vlasy, čokoládové oči, mírně strniště... a hlavně jeho americká angličtina. Zkrátím to - Andrew a já jsme zažili skvělou noc, už ani nevím, kolikrát jsme měli sex. Ráno jsem odešla, hned ten den si mě přidal na Facebook a začali jsme si psát. Od Halloweenu uběhlo tři čtvrtě roku a my jsme se pravidelně scházeli, pili spolu, šli do baru jen tak na víno a potom k němu, nebo jsme se toulali nočním městem, pozval mě do střelnice, abysme si oba poprvé zastříleli (bohužel pro nás měli zavřeno) a užívali jsme si naprosto neskutečný sex (klasika, bondage, můj první anál - s ním jsem poprvé poznala, co to skutečný sex znamená). Také mi po nějaké době řekl, že jsem pravděpodobně úplně nejlepší, kterou kdy v posteli měl. To, že já jsem mezitím měla i jiné muže a on jiné dívky, jsme smaozřejmě věděli a také jsme se o tom otevřeně bavili. Teď to nemyslím tak, že bysme do detailu probírali sex s ostatními, ale bavili jsme se, s kým jsme byli, kde, zda se nám to s tím dotyčným líbilo, a když jsem mezitím potkala jednoho velice milého kluka, bavili jsme velice otevřeně i o mých citech k tomu klukovi, a zda to někam směřuje. Bohužel nesměřovalo. Přesto jsme v tu dobu sex na nějaký čas utli.
Bylo mi s ním naprosto úžasně, dokonce jsme i zvažovali mít spolu otevřený vztah, k čemuž nakonec nedošlo. Oba dva jsme totiž ve skoro stejnou chvíli potkali své partnery. On byl s přítelkyní nakonec tři roky, já jsem s přítelem dodnes. Ale mezitím jsme byli stále skvělými přáteli, jen jsme se už vůbec nevídali, jen jsme si psali.
Vše se změnilo po čtyřech letech. On se rozešel s přítelkyní, protože ho tlačila do svatby a do dětí (už jedno měla, s Andrewem vycházeli zřejmě skvěle), odjel na rok domů do Kalifornie, aby si vydělal nějaké peníze na to, aby si u nás v ČR koupil byt a zůstal tu natrvalo.
Cca půl roku před jeho návratem do Čech jsme si začali z ničeho nic dost intenzivně psát, v podstatě každý den, jednou jsme si i volali na Skype. Časový rozdíl to jinak moc nedovoloval. Nutno zmínit, že během jeho roku pryč jsem vážně onemocněla a hned, jak se to dozvěděl, mi nabízel jakoukoliv pomoc a často se mě ptal, jak se vše vyvíjí.
Teď v létě v srpnu se vrátil. Už od dubna jsem začínala cítit takové zvláštní napětí. Po dvou týdnech od jeho návratu mě pozval, abych se šla podívat na jeho prozatím pronajatý byt, který mi přes Fcb ukazoval ještě předtím než si ho pronajal a ptal se na můj názor. Pozval mě na úžasný oběd do veganské restaurace, potom jsme šli k němu. Pár hodin jsme si povídali, pili whiskey, kterou jsem mu přivezla z dovolené, potom se mě začal letmo dotýkat... nakonec mě začal vášnivě líbat a u toho jsme také skončili. Doslova se mi z něj motala hlava, když jsem od něj odcházela. Viděli jsme se potom ještě dvakrát v průběhu asi dvou měsíců. Už od prvního setkání věděl, že dlouhodobě uvažuji nad rozchodem s přítelem (je naprosto, ale naprosto odlišný než já, nemám vůbec nic společného a navíc žijeme v domě s jeho rodiči, což je zase jiná kapitola). Když jsme byli spolu, několikrát za schůzku se mě ptal, co je nového s partnerem, a že by bylo super, kdybych bydlela ve stejném městě (bydlím 50 km daleko). Během schůzek mi sám vařil obědy, pouštěli jsme si navzájem hudbu (máme rádi stejný styl, navíc hraje na elektrickou kytaru, dřív jsme si brnkali spolu) a bylo nám skvěle. Jednou jsme s ním ulítla a udělala mu orál, ale jemu jsem nedovolila na mě šáhnout. Potom jsem měla několik týdnů takové výčitky svědomí, že jsme se dohodli, že se už mezi námi nic nestane. Nabízel mi přespání u něj (mám to od něj 10 minut od práce, od mého bydliště jsou to dvě hodiny), ale potom mi napsal, že nechce, abych se kvůli němu opět cítila provinile a k přespání nedošlo. Nabízel mi, že sice nechce spolubydlící, ale že až se rozejdu s přítelem, můžu u něj několik týdnů zůstat než si najdu svůj byt (mám psa a dva králíky, o kterých ví, že bych si je nechala). Vše vyvrcholilo v prosinci, kdy mi ulítly nervy a napsala jsem mu, že se v něm nevyznám a nechápu, proč mě svádí. Po prvním setkání jsem mu totiž psala, že už jsem jiná, že už pro mě nyní polibky a doteky hodně znamenají – na dalších schůzkách mě dlouze a vášnivě líbal. Na zprávu neodpověděl a napsal mi až po 6-ti týdnech (teď v půlce ledna), jaké jsem měla Vánoce, a co je nového. Řekla jsem mu totiž, že si chci vztah s přítelem vyřešit do konce roku. Nakonec jsem stále s ním, ale už půl roku nemůžu Andrewa vytěsnit z hlavy a přítelem se poslední dva roky jen hádáme, jsme spolu hlavně asi ze zvyku. Andrew je člověk ve stejném znamení jako jsem já, máme rádi stejné věci, oba máme psa z útulku, oba milujeme stejnou hudbu, přátele, rodinu, chápeme navzájem naše vtipy a v sexu si sedneme na 110%. Podlamují se mi z něj kolena, on mi nikdy neřekl, zda ke mně něco cítí. Každopádně mě ale hned při první schůzce po návratu v jeho oblíbené restauraci před lidmi hladil po tváři a říkal mi, že by udělal vše pro „ten nádherný úsměv.“
Popisovat to, jak se na mě upřeně dívá, jak nám nikdy nedojde téma, a jak miluje se ke mně tulit, nemá cenu. Máte podobnou zkušenost? Dokážete odhadnout, zda ke mně něco cítí? Má stejně blbou povahu jako já - pokud by mi neřekl něco první, nikdy bych mu neřekla, co k němu skutečně cítím, protože se bojím zklamání. Nevěřila bych, že mi někdo může takhle chybět. ~a~~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (57 názorů)
Téma: Ve vztahu zamilovaná do dlouholetého nej... Ennushii1 1.2.2018 22:51
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Girili 1.2.2018 23:56
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Cimbur 2.2.2018 7:0
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... ...neviditelná... 2.2.2018 7:7
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... ...neviditelná... 2.2.2018 8:11
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Žžena 2.2.2018 7:19
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... 77kraska 2.2.2018 7:26
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... 77kraska 2.2.2018 7:30
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... Tante Bante 4.2.2018 10:28
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Kukurice29+3. 2.2.2018 8:52
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... ...neviditelná... 2.2.2018 8:57
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... Girili 2.2.2018 20:22
****Re: Ve vztahu zamilovaná do dlou... Kukurice29+3. 3.2.2018 7:0
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... margotka78 alias shit-roller 2.2.2018 7:42
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Ananta 2.2.2018 17:44
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... kambala pláááckááá 2.2.2018 7:56
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Kaipa 2.2.2018 8:7
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... Epepe 2.2.2018 8:48
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... darinaa 2.2.2018 8:14
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... neznámá 2.2.2018 8:24
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... ...neviditelná... 2.2.2018 8:33
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Ráchel, 3 děti 3.2.2018 16:14
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... perko 2.2.2018 8:23
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Girili 2.2.2018 20:24
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Termix 2.2.2018 8:39
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... ...neviditelná... 2.2.2018 8:45
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Epepe 2.2.2018 8:47
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... 77kraska 2.2.2018 8:54
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... 77kraska 2.2.2018 11:55
****Re: Ve vztahu zamilovaná do dlou... 77kraska 2.2.2018 11:56
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... ...neviditelná... 2.2.2018 8:58
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Dari79 2.2.2018 9:35
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Kudla2 2.2.2018 10:32
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Majdula+2 2.2.2018 12:24
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... Girili 2.2.2018 20:27
****Re: Ve vztahu zamilovaná do dlou... Majdula+2 2.2.2018 22:15
*****Re: Ve vztahu zamilovaná do dl... Girili 2.2.2018 22:40
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... ...neviditelná... 2.2.2018 13:1
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... ...neviditelná... 2.2.2018 13:22
****Re: Ve vztahu zamilovaná do dlou... ...neviditelná... 2.2.2018 13:50
*****Re: Ve vztahu zamilovaná do dl... Kudla2 2.2.2018 14:6
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... magrata1 2.2.2018 10:26
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Simeona+3 2.2.2018 11:4
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Adda6a 2.2.2018 11:29
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... K_at 2.2.2018 13:10
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... kambala pláááckááá 2.2.2018 13:36
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... ...neviditelná... 2.2.2018 11:59
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... K_at 2.2.2018 13:9
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Kukurice29+3. 2.2.2018 15:50
***Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouho... Kudla2 2.2.2018 16:48
****Re: Ve vztahu zamilovaná do dlou... ...neviditelná... 2.2.2018 17:0
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Vivien* 2.2.2018 14:3
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Ananta 2.2.2018 17:57
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... anemon 2.2.2018 19:26
**Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouhole... Ráchel, 3 děti 3.2.2018 16:14
*Re: Ve vztahu zamilovaná do dlouholeté... Signoret 3.2.2018 16:58
*50 odstínů šedi aneb nuda, nuda, šeď, ... Konzerva 5.2.2018 11:0

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.