| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

7.2.2018 13:31:08 *Owls*

Re: ARCUS gymnazium

Dcera je tam nyní v primě. Hlásili se společně se spolužačkou na Arcus a na Seiferta. Kamarádku na Seiferta nevzali, ale obě vzali na Arcus, tak prostě šly tam, že budou spolu.

Od první chvíle mi atmosféra ve škole přišla skvělá. Naše holky měly štěstí a jsou ve třídě, kde je 18 dětí. Holky jsou spokojené, nemají ve třídě žádný rušivý element. Profesoři o nich hovoří jako o třídě, která se objeví jednou za x let (v dobrém smyslu slova). V pololetí ve třídě nebyla na vysvědčení jediná trojka. Dcera se tedy oproti ZŠ pohoršila. Měla samé jedničky a nyní měla tři dvojky. Ředitelka, zástupce ředitele (syn ředitelky) i sekretářka, kteří primány na nic nemají, znají přesto děti křestními jmény. Když jsem se šla informovat na způsobu klasifikace dcery z TV (zlomila si nohu), přišel mi otevřít budou zástupce ředitele a věděl, kdo jsem. Podotýkám, že jsem nebyla objednaná a ve škole jsem byla před tím na zkoušách nanečisto a u přijímaček. Tak nevím, jestli mají v ředitelně nástěnku s fotkama a učí se ty tváře nazpamět~d~ Každopádně je to příjemné.

No a pokud jde o výuku, tak jim v prvních týdnech dali čas na rozkoukání a srovnání znalostí učiva, což bylo příjemné zase pro děti. Po nahlášení konce "hájení" jedou bez ohledu.

Přemlouvala jsem dceru, aby se rozhodla pro Seiferta (i tam mi to bylo příjemné), ale teď, když vidím, jak je spokojená, jsem ráda, že jsem nechala rozhodnutí na ní.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Gymnázium Arcus Lou+3 7.2.2018 7:59
*Re: ARCUS gymnazium Velšice 7.2.2018 8:37
*Re: ARCUS gymnazium Rozina 7.2.2018 10:43
**Re: ARCUS gymnazium *Owls* 7.2.2018 13:31
***Re: ARCUS gymnazium Gertruda 7.2.2018 14:36
*Re: ARCUS gymnazium Karkulkaaa 7.2.2018 15:21
**Re: ARCUS gymnazium Inaaa 7.2.2018 23:45
*Re: Gymnázium Arcus gepardryba 24.4.2019 17:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.