| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Topení a energie

25.2.2018 16:27:04 Manka+Cipísek

Re: Kotlíková dotace

Snad to ještě čteš.
Mám trochu obavu, že jdeš s křížkem po funuse. Příjímání žádostí začalo už 30.10. alespoň tedy v jihočeském kraji. Já jsem odeslala žádost elektronicky hned ten den brzy ráno a ten samý den po třetí hodině odpoledne odevzdala písemně žádost na krajském úřadě. Přesto nám schválili žádost až v 5. jednání teď v únoru. Před námi schválili přes 2000 žádostí. Moc se mi nechce věřit tomu, že by se opravdu postupovalo přesně popořadě, ale hlavní je, že je dotace přiklepnutá. My jsme chtěli jít už do té první vlny, ale bohužel loni touhle dobou už se vyčerpal limit.
Ale za pokus nic nedáš. Každopádně bych si zažádala co nejrychleji, nejlépe sama, samotné vyřízení žádosti není nic složitého, potřebuješ k tomu jen souhlas manžela, popř.dalšího vlastníka a pak protokol o revizi starého kotle se štítkem, či foto, zkrátka doklad, že původní kotel byl staré neekologické třídy. Ostatní, jako prokázání nákladů atd. budeš potřebovat až když ti dotaci schválí.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kotlíková dotace  23.2.2018 12:5
*Re: Kotlíková dotace Myrduke 23.2.2018 12:19
**Re: Kotlíková dotace  23.2.2018 12:49
***Re: Kotlíková dotace Myrduke 23.2.2018 13:1
****Re: Kotlíková dotace  23.2.2018 13:26
*****Re: Kotlíková dotace Manka+Cipísek 25.2.2018 16:27
*Re: Kotlíková dotace Vendula Nová 10.4.2019 21:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.