| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Myčky nádobí

5.3.2018 13:05:34 Fern

Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool

Přesně tuhle myčku jsme kupovali loni v červnu a pořád fachá,bez poruchy; této značce u myčky jsem zůstala věrná, naši první téže značky jsme měli celých 18 let a bez poruchy!
Známý opravář říkal,že whirpool na myčky je spolehlivá značka,ale pračku od této značky prý nedoporučuje.

Je velmi tichá,design ok,no a to hlavní - mytí mě tedy zklamalo v tom,že jsem očekávala i výrazný pokrok především v této oblasti,ale je to stejné jako u té předešlé generace,nic převratného,nádobí ale umyto.Nicméně,ta dnes strášně moderní 3. příhrádka na příboty - někdy nějaký ten kus není až tak na 100% umytý,v minulé myčce bbyl koš na příbory dole a zároven teehdy v tom návodu doporučovali umývat příbory dole,že je tam intenzívnější-silnější proud vody a to tedy mohu potvrdit.Koš tedy ted nezabírá místo dole,ale občas ted musím nějaku tu vidličku či lžičku dojíždět rúčo.~o~

Taky jsem zkusila čistící prostředek na myčky,kdy jsem začala mít občas v horním koši nějaký ten hrnek špantě umytý - myčka se zvnitřku sice leskla jak psí kulky,ale bohužel to nemělo vliv na vyčištění filtrů,ty bylo nutno vytáhnout a pěkně ručně vyčistit.

Takže zbytečně děvčaata neutácejte za podobné "vychytávky",jen nám vytahují penze z kapsy a to hlavní zůstane stejně jen na nás-čistit ručně filtry,aby myčka zase dobře myla.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Myčka Whirlpool Simča+Verča 6/02,Tobiášek10/07 4.3.2018 16:14
*Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool kája+dva 4.3.2018 17:16
**Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool Simča+Verča 6/02,Tobiášek10/07 4.3.2018 18:11
*Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool P.T. Cruiser 4.3.2018 17:42
**Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool Simča+Verča 6/02,Tobiášek10/07 4.3.2018 18:15
*Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool Fern 5.3.2018 13:5
*Re: Zkušenosti s myčkou Whirlpool Jita111 5.3.2018 14:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.