| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tábory

16.3.2018 22:08:46 X__X

Airsoftový tábor

zdravím :-) mám kluka, v létě mu bude 13 let a v letošním školním roce začal chodit do airsoftového kroužku, kdy 2x do měsíce mají schůzku a buď jdou střílet, nebo (teď v zimě) drtí nějakou teorii v klubovně. tedy nějakou zkušenost má, ale vcelku minimální. a teď, když přišlo téma na letní tábory, tak se zmínil, že by třeba rád na nějaký airsoftový. bohužel, kroužek tábor nepořádá a já tak nějak mám zábrany pouštět své děti na tábory, které nějakým způsobem nemám předem prověřené. tak bych se ráda zeptala, jestli tady není někdo, kdo by měl dobré zkušenosti s nějakým konkrétním táborem? ať mám o čem přemýšlet, jestli risknout a pustit s neznámými lidmi do neznáma, nebo jestli se mám držet toho, že na neprověřené tábory se nejezdí.

díky :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Airsoftový tábor X__X 16.3.2018 22:8
*Re: Airsoftový tábor - zkušenosti ...neviditelná... 16.3.2018 23:7
*Re: Airsoftový tábor - zkušenosti VčelkaMája 16.3.2018 23:18
*Re: Airsoftový tábor - zkušenosti Mia 17.3.2018 10:25
**Re: Airsoftový tábor - zkušenosti CisloPi 17.3.2018 17:3
***Re: Airsoftový tábor - zkušenosti Mia 17.3.2018 17:42
****Re: Airsoftový tábor - zkušenost... CisloPi 17.3.2018 19:45
*****Re: Airsoftový tábor - zkušeno... X__X 17.3.2018 20:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.