| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Stavba a rekonstrukce

23.4.2018 14:21:04 77kraska

Omyvatelný nátěr stěn koupelny na chalupě

mame v chalupe asi 30 let stare obkladacky s kytickami, jsou sice pekne retro, ale nekolikrat se tam od te doby sekala zed (napr. pri zavedeni plynu) a bude se nadale sekat (momentalne mame praskly kus vnitrniho rozvodu)....nahradni obkladacky sice mame, ale je s tim hrozna prace a naktera mista nechali starsi pribuzni pod venkovnimi rourami zcela neoblozene, coz vypada hrozne.....napadlo mne, ze by bylo lepsi nechat stenu natrit omyvatelnym naterem a po dalsich opravach a zazdeni opravit jen nater ....nasla jsem tech nateru hodne a chci se zeptat, jestli s nimi nekdo mate zkusenost?

chalupa je vlhka, v zime tam nejezdime, tak je treba, aby nater zevnitr ven trochu vetral, takove jsem taky nasla na netu, ale nevim, jestli mam te reklame verit
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Omyvatelný nátěr stěn koupelny na chalup... 77kraska 23.4.2018 14:21
*Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn koupeln... susu. 23.4.2018 14:44
**Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn koupe... 77kraska 23.4.2018 15:10
***Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn kou... 77kraska 23.4.2018 15:13
****Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn k... susu. 23.4.2018 15:20
****Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn k... Inka ..|-.|-.-|.- 23.4.2018 19:39
*Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn koupeln... Analfabeta 23.4.2018 14:58
*Re: Jaký omyvatelný nátěr stěn koupeln... perko 23.4.2018 19:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.