| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Úmrtí v rodině

3.9.2018 13:39:33 kosatka2

Re: Umřel nám děda a já to řešila alkoholem

Ahoj, napíšu vlastní zkušenost. V naší rodině proběhlo několik pohřbů a já měla ty jejich nejbližší navštěvovat, pomáhat vyklízet a tak. Organizační a fyzická práce mi šla dobře, nešlo mi ale povídání s nejbližšími pozůstalými. Taky jsem to nezvládala, furt jsem brečela, i před svými dětmi, které mě pak utěšovaly. Byla jsem na RD, často se za mnou někdo neplánovaně stavil a chtěl mít společnost, popovádat si. Babička začala vyprávět, jak se těší, až taky odejde, že už se jí nechce žít, atd. Začali jsme víc chodit ven na vycházky, neměla jsem síly být s nimi v bytech. Hodně jsem i pak další týdny nadhazovala i mimosmrtná témata. Už jsem neměla sílu na další a další truchlení. A to v naší rodině nikdy nebyla smrt tabu, od narození si moje babičky se mnou povídaly o smrti, chodily jsme si spolu na hřbitov vybírat hroby, jaké bysme chtěly mít a tak.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Umřel nám děda a já to řešila alkoholem niina 3.9.2018 0:28
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Kudla2 3.9.2018 2:21
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... K_at 3.9.2018 5:48
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... libik 3.9.2018 7:3
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Ráchel, 3 děti 3.9.2018 7:11
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Epepe 3.9.2018 7:19
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Alena 3.9.2018 8:44
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... margotka78 alias shit-roller 3.9.2018 9:51
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Marsyas 3.9.2018 10:44
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Gladya, bývalá dasa, 3.9.2018 11:49
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... kosatka2 3.9.2018 13:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.