| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Klíšťata

7.10.2018 15:48:39 Hanka 75

Re: borelioza-má dítě nárok na kontrolu krve po léčbě ?

musím říct, že jsem z toho tedy jelen.. dospělácká má doktorka říká (aniž by se mne ptala na potíže), že mám za půl roku přijít a že se mají sledovat protilátky, zda klesají... a hodnotila pozitivně, že po přeléčení antb u mne jsou nižší...

já než jsem sem napsala, jsem věděla tolik, že protilátky přetrvávají, že je borelióza prakticky nevyléčitelná, neví se přesně co všechno může v těle dělat a jak škodit... (proto nechci u dětí nic zanedbat), že jedny výsledky z krve nemusí být přesné (ať už jsou negativní či pozitivní).. ale jakou tedy mají vypovídací hodnotu a proč se tak moc liší přístup u lékařky dětské (kde dítě není schopno ani o příznacích pohovořit-ta po přeléčení antb kontrolní test z krve žádnému dítěti dělat nechce) a dospělácká má, se mne dospělé osoby na nic neptá (na potíže) a chce automaticky za půl roku druhý odběr po přeléčení antb...

jo asi půjdu cestou, že si to u dětí raději zaplatím, ale stejně nevím zda tedy moje pediatrička ty výsledky správně vyhodnotí a zda je na místě přeléčení (obě děti neměli odhalení boreliozy v první fázi), co jsem se dočetla dle odkazu, který sem byl dán, tak přeléčování antb v pozdějších fázích a podruhé (nečetla jsme obsáhlý článek celý), tak toto přeléčování již nemá velký přínos.. tj. nechám za své peníze otestovat, ale co dál.. stejně nebudu vědět.

tak já nevím, někdy lituju, že jsem nestudovala medicínu
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Borelióza - má dítě nárok na kontrolu kr... Hanka 75 6.10.2018 5:56
*Re: borelioza-má dítě nárok na kontrol... Ekaterina 6.10.2018 9:55
**Re: borelioza-má dítě nárok na kontr... Thea + 2 6.10.2018 10:19
*Re: borelioza-má dítě nárok na kontrol... Bedunka 6.10.2018 12:59
**Re: borelioza-má dítě nárok na kontr... Hanka 75 6.10.2018 15:7
*Re: borelioza-má dítě nárok na kontrol... ...neviditelná... 6.10.2018 16:20
**Re: borelioza-má dítě nárok na kontr... LenkaMad 7.10.2018 1:38
***Re: borelioza-má dítě nárok na kon... Jana a Petra 7.10.2018 11:8
***Re: borelioza-má dítě nárok na kon... ...neviditelná... 7.10.2018 15:2
*Re: borelioza-má dítě nárok na kontrol... Dari79 7.10.2018 8:50
**Re: borelioza-má dítě nárok na kontr... Hanka 75 7.10.2018 15:48
***Re: borelioza-má dítě nárok na kon... Hanka 75 7.10.2018 15:52
***Re: borelioza-má dítě nárok na kon... Jana a Petra 8.10.2018 8:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.