| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Čtenářský klub

25.11.2018 11:33:11 Vítr z hor

Kindle - jak roztřídit obsah mezi dospělý a mládežnický?

Prosím, zachraňte mě. Koupila jsem Kindle pro jednu mládežnici, a když jsem zjistila, že na mládežnický Kindle byl přidělen zvláštní email, radostně jsem na něj začala sypat obsah. Po nějaké době jsem zjistila, že můj starý dobrý Kindle je zaneřáděn obsahem typu Výlety pana Broučka ve velkém množství. Jinými slovy – veškerý obsah, takto můj i mládežnický, je na obou Kindlech.
Všimla jsem si, že existuje jakási Family služba, jak to prosím funguje? Je nějaká cesta, jak ten šílený obsah snadno a rychle dostat z mého Kindlu č.1 a nechat na něm jen čtení pro maminku, zatímco na Kindlu č. 2 bude jen čtení pro dcerušku? Prostě to roztřídit na dvě hromádky, bo se mi při čtení nechce zakopávat o Povídky malostranské nebo obtěžovat mládežnici Houellebecqy, Zolou apod...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kindle - jak roztřídit obsah mezi dospě... Vítr z hor 25.11.2018 11:33
*Re: Kindle - jak roztřídit obsah mezi... Len 25.11.2018 13:4
**Re: Kindle - jak roztřídit obsah me... Vítr z hor 25.11.2018 13:48
***Re: Kindle - jak roztřídit obsah ... Lady V. 25.11.2018 16:44
****Re: Kindle - jak roztřídit obsa... Vítr z hor 25.11.2018 17:5
***Re: Kindle - jak roztřídit obsah ... Len 25.11.2018 17:39
*Re: Kindle - jak roztřídit obsah mezi... bdo 27.11.2018 12:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.