| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Základní školy

22.2.2019 10:50:40 Mája+kluci 07, 11

Re: Ped academy

Mám dítě v podobném programu, ne PED (jsme mimopražští), ve 2.třídě. Má 5h týdně navíc (2h angličtiny, logiku, obohacování a osobnostní rozvoj), plus další hodiny jsou půlené oproti klasické výuce.
A upřímně - už teď mám pocit, že je to náročné hodně, další 2h navíc bych mu fakt nepřála. Máme jen jeden odpolední kroužek (plavání) a i tak bývá unavený. Jiné děti ve třídě to ale zvládají v pohodě a ještě mají kroužky každý den, takže to asi záleží na daném dítěti.
Na jednu stranu jsem šťastná, že je v super třídě, kde se nenudí a může se rozvíjet, je tam spousta benefitů. Ale ty hodiny navíc jsou pro malé děti často vyčerpávající a 7 hodin týdně je teda nálož jak hrom. Do toho bych poslala jen rychlé a cílevědomé dítě s dobrou psychickou odolností.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ped academy janinajurka 21.2.2019 13:54
*Re: Ped academy Mája+kluci 07, 11 22.2.2019 10:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.