| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Uherské Hradiště

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5325  [Dalších 5305 >>]
PK
  • 
3.4.2010 13:43:41
to je let lidi .. naposledy jsem tu napsal v r. 2004, mezitím ubylo vlasů, přibylo .. ééé censored ... a zapomněl jsem i password.

tak jen hezké svátky.

PK z "vyhnanců" z roku raz-dva.

Ada07 59798
29.6.2009 14:03:38
Jinak se omlouvám, že Vám sem tak vpadám.
Vladěnka V.Anička a Vladěnka 72051
28.11.2008 12:51:38
Jani pocházím z Moravského Písku ale dva roky bydlím v Kozojidkách
Janula
  • 
25.11.2008 14:13:55
nestíhám už skoro na net, neb starší dcerka posl.dobou odmítá v poledne spát (dnes úspěšný pokus :-)) ) - jsem z Ostrohu. A Ty?
Vzhledem k tomu, že se právě v našem UH okrese měnily telef.seznamy, vzpomněla jsem na mou loňskou touhu sehnat i jeden Hodonínsko (do Veselí máme 5 km, jenže jiný kraj i okres, my přistěhovaní a bez známých, takže jsme moc usilovali o info aspoň o Veselí - řemeslníci ap., dokonce jsem tam loni jela kvůli tomu na poštu, než mi došlo, že distribuce nových seznamů je v jiném kraji jindy, na netu nabízejí Zl.stránky někt.krajů, ale třeba za 400 Kč, Váš tam ani nebyl). Zjednoduším to - pokud bys měla navíc telef.seznam třeba loňský, ráda i dnes vyměním (za loňský náš). Sice to už tak akutně necítím, zvykli jsme, našli kámoše, ale stejně...
A odkud jsi Ty? J.
Vladěnka V.Anička a Vladěnka 72051
19.11.2008 11:34:35
Janula děkuji.Odkud jsi prosím.Já jsem sece okr.Hodoním,a do veseí to mám 2km
Janula
  • 
8.11.2008 20:01:22
Želvičce velká gratulace k mimískovi!!! To bude s naší holčičkou hodně blízko :-))
Vladěnko, zkušenost nemám, ale sousedka jezdí a jezdila se všemi dětmi, loni s malou Eliškou, tuším v út dopol., max.spokojená...
Janula
  • 
8.11.2008 19:58:41
ahoj, i já se tu občas dívám (před 1,5 rokem přistěhovaná nedaleko UH, směr Veselí) - jsem ráda, že to tu konečně trošku frčí, ač teď čas moc nemám (dcerka necelé 3 roky, druhá naroz. teď koncem září v UH, porod vyvolaný, ale nutně,špatná placenta, takže jsem spíš šťastná jak blecha, že to všecko vyšlo :-)) )... Můžu se občas připojit a zeptat se na pár věcí?
Už párkrát jsem tu řešila možnosti přebalování (pasáž Slunce) nebo pobytu s dětmi v UH, když tam potř. něco zařídit... tak znovu prosím o radu, kde se lze třeba dobře najíst s dítkem, nebo fajn cukrárnu ap. Moc dík...
Jinak taky rádi jezdíme do parku Buchlovice, s kočárem (postupně to ocenily obě moje sestry, když dojely na návštěvu s dětmi)je to moc bezva půlden strávený v přírodě, procházka, mimi spinká, větší dítě se baví právě těmi zvířátky...
Ad bazén v UB - rádi bychom tam někdy jeli, ale už ze 2 zdrojů jsem slyšela varování, že je tam moc chladná voda :-(( ???
Mějte se krásně, mám radost, že se tu zas budu občas něco dozvídat, i když další "návštěvu netu" vidím za dlouho (tento víkend poprvé bez dcerky 2,5 roku, jela k příbuzným ... teda nepočítám-li stesk a pobyt v porodnici s holčičkou druhou :-)) ) ... ahoj jana
Vladěnka V.Anička a Vladěnka 72051
31.10.2008 10:55:59
Ahojky.Promintě že vám sem lezu jsem z hodonínska a mám malou pětuměsíční dcerku.Chtěly bych sní jezdit do UH na plavání a tak bych se vás chtěla zeptat jestli stím máte někdo zkušenosti a jak to tam chodí.Moc děkuji za odpověď
simca+klucíí 66211
12.10.2008 18:49:15
ahojky holky,
obcas sem nakouknu jak se tu mate,bydlim par km od hradiste a jsem mile prekvapena ze to tu funguje~R^~R^
12157
11.10.2008 11:59:00
jo a ještě k aktivitám s dětma - s těma většíma teda je moc fan letecké muzeum a OK bar. venkuje tamoc hezké hřiště, do 1-2 letadel se dá vlézt. No je to sice spíš takové vrakoviště, ale děti to vidí jinak :-)



PS: madigan - známe se? Já si odsud pamatuji Evuli, k té te´d chodím do yamahy a pak corru, ta už asi pracuje, měla 4 děti a doma ještě rybičky :-) víc holek si nepamatuju.- JO ještě italku, ta tady bydlí kousek od nás a má malého chlapečka. jsme dřív bydlely ve stejném době. Tebe znám? BYLA JSME NA NĚJAKÝCH 2 SRAZEK HOLEK Z TÉHLE DISKUZE.. bylo nás tam víc, ale já mám mizernou pamět na osoby.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5325  [Dalších 5305 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.