| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Střední Slovensko

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 99  [Dalších 79 >>]
femina+Markéta Linda 26912
3.9.2006 23:19:56
Teraz som sa dostala k pc.Boli sme s manžou celý den vo firme a pak sadol k pc manža,takže bez šance.Míška vitaj po dovče,dúfam,že bolo super.
Ked sa to tak vezme,máme rovnakú školu - teda ja ekonomku a ty už podla veku myslím skor obchodnú akadémiu? Lenže ja som sa nejak nehrabala do kanclu,vobec ma nebaví papierová robota - iba vtedy ked sa mi chce,ale nie trebárs 8 hodín.Vždy som chcela byt predavačkou a tak po maturite som robila v Luxuse,potom vlastne tiež len predavačky.. Nakoniec som skončila v nemocnici a tam som si musela urobit ročnú zdravotnú nadstavbu,ktorá mi je tu tiež k ničomu - takže mám dve školy k ničomu.
Pýtala si sa na toho očiara? Tu nepoznám nikoho, do Bojnic je daleko, ale nikdy sme na operačke nerobili preplachy kanálkov, takže u nás sa to určite nerobilo v narkoze-to by som vedela,lebo na operačke som robila a to gynda,očné,krčné,chirurgia a ked bolo treba ortopédia-ale tie kosti mi moc nesedeli.

Bubáku, určite bude maznáčik - ako každé s odstupom.Vidím to doma a to si stále vravím,že to rozmaznané nebude a predsa bude.
frezia 47806
2.9.2006 21:41:49
feminka ahoj nie fotky sme si nedávali do života vobec nikde sme ich nedávali však až za tolko nestoja okrem nášho súkromného života
bubak2 3134
2.9.2006 19:47:58
Blééé,pardon,2x som to nechcela.
bubak2 3134
2.9.2006 19:47:34
Tak to je fajn,že pobyt na SK dopadol dobre.No malá je po dlehšej dobe,ale my sme to takto plánovali,syn má 13 a pol roka,ešte neviem či je maznáčik,to sa ukáže časom :-) ale to vieš,že všetci okolo nej skáčeme :-)))
bubak2 3134
2.9.2006 19:47:34
Tak to je fajn,že pobyt na SK dopadol dobre.No malá je po dlehšej dobe,ale my sme to takto plánovali,syn má a pol roka,ešte neviem či je maznáčik,to sa ukáže časom :-) ale to vieš,že všetci okolo nej skáčeme :-)))
bubak2 3134
2.9.2006 19:45:37
Mne teda tmavé nepripadajú :-)
femina+Markéta Linda 26912
2.9.2006 10:55:11
Ešte som zabudla, Míška vaša rodinka mi je nejaká známa,teda tie svadobné fotky - nemali ste ich náhodou v Živote?
femina+Markéta Linda 26912
2.9.2006 10:53:51
Tak sa ozývam po dlhšej dobe.Trochu sme si predlžili pobyt na SK, potom vybavovanie nejakých papierov, s malou na nožičky-už tam nemusíme,máme to ok a teraz v stredu sme boli na prvom očkováni - chudatko tak strašne plakala, prežili sme to bez teplot aj nejakého výsypu,ale navečer ju museli tie nožičky bolet,lebo asi 1/2 hodky strašne plakala-nedala sa utíšit ničim,ale potom zaspinkala a spala klasicky do rána.

Bubaku, chcem sa vrátit do práce,ale iba na tie 12ky,to by som si bola s nou vlastne až na dva dni stále ja.Už by som potrebovala trochu vypadnút,celé tehotenstvo som bola doma na rizikovom,takže som doma už dost dlho,ale všetko ukáže čas - zatial sú to len moje myšlienky,lenže ešte kojím a kým kojím,tak sa žiadna práca nebude realizovat.A neviem, či ma vlastne niekto popri materskej zamestná, jak bude malá do tej doby na mne závislá ... takže plány by boli,ale realita bude možno iná. Ináč Anitka je roztomilá, sledujem,že tiež to máte takového maznáčika? - po dlhšom odstupe.

Míska, ako dopadla dovolenka? Počasie nič moc,ale niekedy nezáleží na počasí,ale na prostredí a ludmi s ktorými ta dovča je.

Budem končit,malá sa začína hlásit ...
Timička 16454
30.8.2006 12:33:58
Ahoj Bubáčku, jen tak prolítávám, hledám kamošku odˇTěšína a zabrouzdala jsem i na Slovensko a co nevidím, krásnou princeznu :-)
frezia 47806
27.8.2006 0:02:59
super fotečky len trošku tmavé my odchádzame na dovču tak sa potom ozvem i ked viem bubáku že si i ty medzi slovenkami žijucimi v čechách?
tak páčko ozvem sa pak pá pá
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 99  [Dalších 79 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.