| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4639  [Dalších 4619 >>]
Nella+2 28691
16.8.2017 19:38:06
No oni dceru podle mě trochu předavkovali nebo prostě reagovala jinak než je zvykem. Už po tom oblbovaku odpadla, sanitař se divil že mu nepřisla na vozik ale musim ji nest. A pak mi sestricka rikala že už je po zakroku, za chvilku se probudi a privezou ji. A furt nic tak volala na sal a že porad spi...a pak znovu a znovu... Nakonec jim tam dospávala asi hodinu a pul.... Já byla uplně na prašky.
Nella+2 28691
16.8.2017 19:35:33
Děkuji. Všem, je mi trochu lip.
Lassiesevrací 134328
16.8.2017 19:11:04
Zvládnete to ~6~
Bouřka 7675
16.8.2017 18:03:17
Syn ji dostal už při příjmu, protože ta operace proběhla pod clonou ATB, musel kvůli tomu i dřív nastoupit. Hysterák chytl už dopředu (kanylu si pamatoval už z minulé hospitalizae), takže se pral a povedlo se to až na potřetí. Zbytek pobytu už byl oproti tomu v pohodě a na sále prý skvěle spolupracoval, čemuž se mi skoro nechtělo věřit ~t~.
TaJ 81121
16.8.2017 17:56:42
Bouřko - s tou kanylou - u nás byl největší problém, když se probudil a zjistil, že tam tu kanylu v ruce má, pořád ji chtěl dávat pryč, prostě to bylo něco, co tam být nemá...nakonec mě napadlo zakrýt ji malým ručníkem, který jsme měli nějak pro případ potřeby s sebou...jakmile ji neviděl, bylo to ok:-), tu kanylu mu zaváděli, až když ho odvezli na sál, ale to asi proběhlo v pohodě, byl už takový dost vláčný...
Bouřka 7675
16.8.2017 17:50:42
Měla jsem strašný strach, z narkozy, z probuzení, jak bude zvládat bolest (je na ní přecitlivělej). A všechno to proběhlo hladce :-), největší problém bylo zavedení kanyly při příjmu.
TaJ 81121
16.8.2017 17:46:34
Nello, syn tedy není alergik, ale celkem byl na sále asi 45 minut, doprovodila jsem ho k výtahu, když ho odváželi, to už byl trochu oblbnutý tou premedikací, tak mi jen zamával...a pak mi ho přivezli na pokoj poloprobuzeného...být tam dvě hodiny, tak bych asi šílela, co se děje...
TaJ 81121
16.8.2017 17:44:30
Neboj, určitě to zvládne, ta narkóza je fakt krátká, syn byl v necelých 5 letech a taky jsem měla strach, protože je dysfatik a bála jsem se, že ho ta narkóza hodí ve vývoji zase zpátky a to, čeho jsme dosáhli, bude pryč...navíc je extra citlivý...měla jsem strach, jak to zvládne...taky jsme to asi rok odkládali, ale pak už to nešlo...nakonec to zvládnul úplně v pohodě, ráno jsme nastoupili, dopoledne šel na sál, pak byla kritická chvilka, když ho přivezli ze sálu...to chvíli plakal a byl trochu mimo, ale pak se uklidnil, usnul a když se vzbudil, tak už byl prakticky v pohodě...pak už se mohl i napít, dostali svačinu i oběd, koupili jsme mu zmrzlinu a odpoledne už si hrál v herničce...pak ho odpoledne zkontroloval doktor a kolem šesté jsme jeli domů...komplikace žádné, jen tu chvilku po příjezdu ze sálu měl maličko krve z nosu, jinak potom už nic...druhý den už jsme ani nevěděli, že na nějakém zákroku byl a jen horko těžko jsme ho drželi jakž takž v klidu.... Vlastně nejhorší z celého toho bylo, že šel na řadu až jako poslední, brali je podle věku...takže jsme tam byli od 7h a na řadu šel v 11...nesměli už jíst ani pít, takže pořád odvádět pozornost a zabavovat, aby na to nemyslel....to bylo docela psychicky náročné, ale jinak to proběhlo naprosto v pohodě, všichni byli příjemní, ochotní...syn na to nemá žádné špatné vzpomínky a to byl v té době fakt extra cíťa...jenom vzpomíná, že tam měli barevné postýlky:-)
Nella+2 28691
16.8.2017 17:44:29
A jinak ano, budu tam s ním a budeme tam minimálně pres noc.
Nella+2 28691
16.8.2017 17:43:31
Dcera byla před rokem a zakrok trval dle zpravy 35 min a na sále byla skoro 2 hodiny - tedy i s dospáváním. Takže 2 hodiny jsem cěkala na pokoji bala se. Takže zase tak krátké mi to nepřipadalo a představa těch cca 2 hodin zítra mi zpusobuje žal.nevolnost. Já se proste bojím aby se třeba nedusil nebo neco. Min týden mel laryngitidový kašel, prý trochu otok v krku....Ted už odkašlává ale i tak... Měl blbé reakce na očkování, od mala dáváme před každým očkováním fenistil atd...Prostě si říkám aby vše proběhlo OK.... Ach jo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4639  [Dalších 4619 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.