| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhotnění za pár měsíců

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16110  [Dalších 16090 >>]
Gerbi 55364
24.7.2013 21:54:24
Holky vam to slusiiii:) krasny...obe:)
Ty jo uz prvni trida? To to leti...
No u nas spousta novinek... zacala jsem v dubnu chodit do prace a Hynda do miniskolky...delam zatim na castecny uvazek a jeste castecne z domova v neziskovce koordinatorku projektu sladovani rodinneho a pracovniho zivota... a je to super:)
Ale jinak nic moc se zdravim u Zorky.. vysla ji ke vsemu z krve celiakie ted cekame na objednani na gastroenterologii a uvidime...ale zase pokud ji bezlepkova pomuze tak super...
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392
22.7.2013 19:31:17
Ahoj Gerbi tak jak se holky všechny máte?
Já se jdu pochlubit aktuální fotečkou Stázinky.
U nás všechno celkem v pohodě. Jen jsem trochu naměkko z Marka - jde do první třídy a nějak to pořád nemůžu pobrat.

Gerbi 55364
18.7.2013 13:47:33
Ahoj holky po dlooouhe dobe nakukuji a nikde nikdo...jakpak se vsichni mate?
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392
21.1.2013 15:08:49
Holky - neděláte tu některá účetní? Akutně scháním nějakou účetní, ale jsem plátce dph a mám 1 zaměstnance, tak vše okolo toho.
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392
20.1.2013 20:04:45
Gerbi gratulace ~;((~R^
Já snad zítra najdu trošku času a napíšu.

V poslední době jsem celkem nemocná a tak jsem byla dost mimo. Pokud byl čas, tak jsem spala a jinak se snažila vše zvládnout alespoň jako ~;)
Gerbi 55364
19.1.2013 22:29:52
Holly uz jsem teta:) mame Anicku, 3, 34kg a 51cm. A vypada uplne jako Zorka kdyz se narodila. I takove haro ma:)
Gerbi 55364
18.1.2013 8:45:46
Tak Hynek uz se taky vysypal...ale ma k tomu i teplotu. No chlap:)) Zorka bude ma vikend u babicek abx uz mela trosku zpestreni. Hynda se ode me nehne. Temer nonstop ho mam na kline. No ale aspon to budeme mit za sebou...
Gerbi 55364
16.1.2013 20:41:46
Reny mame ho od sobotniho vecera. Klec mame zatim celkem malou asi 70x40. Ale planujeme ho mit dost na volno. A pripadne koupime i vetsi klec. Tuhle mame po osmakach. No zatim je fakt dobrej. V kleci ma koberecek zachod s podestylkou napajecku a jeslicky se senem. Cura fakt jen na zachod bobkovat se tam taky snazi ale ujede mu to obcas i mimo zachod v kleci. Venku z klece jestli od te soboty udelal 7 bobku...a to je pri jeho mnozstvi fakt malicko. Hodne na nej mluvime a hrajeme si s nim. Prijde mi ue uz se obcas otoci na jmeno. Kdyz jdme doma tak ma porad ozevrenou klec a pred kleci ma pelisek na ktery uz hodne chodi ale jinak moc po pokoji nechodi protože mame parkety a zatim mu to klouze. Snad se to nauci. Jo a mame lvicka vic chlupatyho. Takze ho trenuju i dost na cesani a to vxpada ze se mu libi. No takze zatim celkem ok. Planujeme ho naucit na voditko i na prepravku na cesty ze bude treba na chatu a tak jezdit s nami. A ven s nim taky chceme chodit. Tak uvidime jestli to klapne. Budu informovat.
Renýý
  • 
14.1.2013 16:26:27
Gerbi, tak to pak podej info, co a jak králíček, Viktorka si strašně přeje králíčka, uvažovala nad morčetem, ale ten králíček ji už drží dost dlouho. Slyšela jsem dost pro a proti, ale jsem nalomená. Jen teda doufám, že si zvykne, že ho občas někam šoupnem mimo domov, jak pojedem pryč. Jak máte velkou klec?
Gerbi 55364
14.1.2013 14:32:41
Ahojky, u nas taky vanoce krasny jen rychle utekly. Jen po svatkach se Uorka opupinkovala. Nestovice. Ted uz je ok. Uz ma jen par stroupku. Dr ale doporucila skolku az v pondeli. Coz asi neprezije. Byla naposledy pred vanocemi a uz se ji pry strasne styska. Ted cekame co Hynek. To je nejhorsi to cekani. Mel by se vysypat do konce ledna. Tak jsme ted doma a uz je to fakt douhy. Porad vymyslet jak je doma zabavit. Stale neco vyrabime a tvorime ale s hynkem to musi byt rychlovka:) zorka uz tedy muze ven tak aspon bude nejake zpestření. A poridili jsme si kralicka. A zrovna to vyšlo ze se odstavil tenhle vikend tak ted ochocujeme kralici mimi. Je fakt sladkej:)
Segra porad nic. Tak jsem na ni zvedava. Ted tu nasnezilo tak se vsadim ze pojedou. ..no uvidime.
Hani at to v praci klape.
Reny snad bude Max ve skolce v pphode. Treba se tam zlepsili. Uvidite no...taky planujeme asppn na den na lyze. Jestli uz to zorku bude bavit. Hynda bude sankovat:) jinak zorka je pptad sikulka. Ted oslavila 4. narozky. A je fakt velka...hynda je proste kluk. Drak ale pohodar. Nechce nocnik nechce mluvit. Jen jednodlabicna max dvouslabicna slova. Mnam ne hop pa haf mnau bu...a podobne. Ale domluvi se perfektne i tak. Dokaze vse nazorne ukazat.
Ja pprad delam spoustu veci a premyslim pomalu co dal. Mam jeste tedy rok rodicovske ale nejak nevim jakym smerem se vydam. Tak uvidime.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16110  [Dalších 16090 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.