| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Miluji ženatého muže

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10631  [Dalších 10611 >>]
malá MARTINKA 155745
23.11.2020 19:36:16
Taky si myslím, ale on to nechce přiznat a zlobí se kvůli tomu, jen kvůli sexu se mnou není a když se ho zeptám kvůli čemu tedy, když spolu normální vztah mít nemůžeme, protože je ženatý, tak tvrdí že to je však vztah a že já stejně nechci s níkým žít...No když si vybavím začátek chození s mým ex manželem, byla jsem hodně mladá bylo mi 18 let, ale 2 roky jsme spolu chodili, respektivě víc spali, taky mě nikam moc nebral.Po rozvodu přítel skoro další 2 roky, milovala jsem ho,ale byl to domácí typ každý den po obědě si chodíval lehnout, tak ldyž jsem byla u něho byl sex, poté usnul a potom už byl večer, tak jsme mohli jít čas od času max. do toho kina , jinak nikam a to mi časem začalo vadit.Potom už jsem s nikým dlouho nebyla, nikdo za moc nestál a jak jsem už psala šlo jim o sex hlavně.Dost žen si stěžuje, že je seznamka plná takových a ta další polovina chce zas služku, hned aby se k nim ženská nastěhovala a to já nehledám.
malá MARTINKA 155745
23.11.2020 19:08:00
Nevím zda ji zkusil, nebo ne, podle mě ho ta představa jen vzrušuje, zarazilo, když chtěl po mně při sexu at mu vykládám, jak to dělám s jinýma.:-)Byla jsem z toho špatná, tak toho potom nechal a s tou trojkou má smůlu, i kdyby mě měl kvůli tomu nechat, stejně mu půjde jen o sex.Nikoho nemá na u trojku, proto chtěl, abych někoho na ni sehnala, nejlépe někoho mladěho.No já nevím, nepřitahují ho nakonec ještě i chlapi, je to divné.
malá MARTINKA 155745
23.11.2020 19:03:32
Ale on byl nemocný měl kovid, proto jsme se neviděli a ted chtěl přijet sotva šel první den do práce v týdnu, já si ale nemůžu dovolit být nemocná, nastopupila jsem do nové práce.Tak bud ještě týden počká do dalšího víkendu, nebo nevím a kdyby už o mně nestál, tak se neozve a nebude vyhrožovat, at mu vrátím peníze...Je ale fakt , že včera ani dnes mi nepsal, jsem ráda, protože v práci bych mu stejně nemohla odpovědět.
Hanka 75 76332
23.11.2020 16:42:28
Martinko, jsi asi hodná submisivní, mírná a podléhající okolí. Nenech se do ničeho tlačit, že mu jako něco dlužíš - to v žádném případě. A od tohohle chlapa pryč a od dalších podobných též. Asi nejsi zvyklá, že je někdo hodný a galantní, někam tě vezme... ale to ještě také není všechno, to je naopak poměrně normální a nevyplývají z toho pro něj žádná práva. Buď opatrná, takovýchlech chlapíků je asi na seznamkách hodně, a tenhle se vlastně poměrně brzy odkopal, mohou být i rafinovanější, milejší a víc tě tahající za fusekli. Buď na sebe hodná, važ si sama sebe a nenech se nikým tlačit do něčeho co nechceš.
janna001 59890
23.11.2020 13:47:02
Tohle je fake jak Brno, seznamky brázdí tisíce ženatých mužů, kteří hledají ženskou na sex a seženou, aniž by museli někomu platit.

Mmch, měsíc a půl jste se neviděli a má tě na sex? To těžko, ten už brousí nějakou jinou.
černá kočka a dva kluci 128489
23.11.2020 10:42:08
Martinko, věřím ti, že se to stalo a vidím to takhle: Pán už v minulosti trojku zkusil, zachutnalo mu to a teď akutně shání nějakou, která by do toho s ním a jeho kámošem šla. City a lásku v tom nehledej. Važ si sama sebe a nenech se vmanipulovat do role matrace. Přeji ti hodně štěstí, ať najdeš toho pravého.
77kraska 132593
23.11.2020 10:14:50
vločko, ja bych ji taky nechala na pokoji...je to celkem pochopitelne chovani z jeji strany po nestastnem manzelstvi, kdy asi nemela moc predchozich zkusenosti s muzi :-)
vločka jiskřivá 150192
23.11.2020 9:49:57
Holky nechte jí, já to docela chápu. Jestli měla nešťastné manželství a po rozvodu jen špatnou zkušenost a teď se objeví galantní chlap který jí něco koupí a někam jí vezme, je na ní hodný, tak se prostě nechá unést ~d~ Je to něco co ještě nezná a neví, že každý slušný chlap je hodný a galantní.
Pro Martinku, utíkej od něj. Nic mu nedlužíš. Seznamka je plná ženáčů co si chtějí užít a žádný ti to neřekne na rovinu. Proč by to dělal? Musí to přeci nějak hezky zabalit, jinak by mu na to žádná neskočila ~;) To víš, že s manželkou nespí, ideálně s ní ani nemluví, jsou jen spolubydlící a on spí na gauči ~t~ Asi tě to nepotěší, ale toto je typické chování chlapa 50+
Ale dobrá zpráva je, že můžeš vybírat dál. Když chlap odpoví 10 ženám, reaguje stěží jedna. Když žena napíše muži, on odpoví vždy. Protože jim moc reakcí nechodí ~;) Takhle mi to vysvětlil kamarád. A je to fakt. Já měla za dva dny 150 reakcí (bez fotky), on ani ne polovinu za měsíc ~:-D~3~
Markéta 121171
23.11.2020 7:19:31
No nevim, znate se treba dva nebo tri mesice, s zenou nespi, s tebou dvakrat, to mi na velkou potrebu sexu neprijde.
monam 158013
22.11.2020 23:23:40
Co na to říct?

zablokuj si jeho číslo, mail, facebook a už nikdy se s ním nescházej.

Aby mě chlap vzal na večeři nebo do kina nebo kamkoli by pro mě bylo podmínkou toho nějaký vztah vůbec zahájit. Přece si nebudeme dlouze hledět z očí do očí hned na první schůzce u mě v ložnici.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10631  [Dalších 10611 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.