| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Uplakané miminko

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1506  [Dalších 1476 >>]
Yuki 00,03,07 49504
10.4.2016 21:58:48
je možné, že jsme ji už po měsíci života rozmazlili tak, že nevydrží v postýlce spát a brečí?

JÁ TI NEVÍM, MĚSÍC JE KRÁTKÁ DOBA, TO ONA JE SPÍŠ ROZMAZLENÁ Z DOBY PŘED NAROZENÍM - 9 MĚSÍCŮ NEUSTÁLÝHO NOŠENÍ, TO BY SE MĚLO ZRUŠIT

eh, pardon za caps

nosit, chovat, rozmazlovat, kdy jindy?
a krmit kdykoliv, je jí měsíc, potřebuje po troškách a pořád
Žžena 83005
10.4.2016 11:16:39
Já myslím, že je důležitý si uvědomit, že jednak není každej den posvícení (i mimino může mít blbej den jako my velcí) a druhak u mimin se věci mění. Nezůstávají stejné pořád, ale vyvíjejí se, přechází různá období (víc spánku, pak míň, změny v apetitu...), přichází různé problémky (tu zuby, tu zaraženej prd, tu nevyspání), dochází k vývoji v denním režimu atd. Čili změna stavu je spíš něco, s čím musíš počítat, než čím se pokaždé znepokojovat.
Anezka2016 150375
10.4.2016 11:10:16
No my se divili spíše tomu, že malá nechce pít vice, než cca třetinu dřívější dávky a že se brzo probere.

Teď to vypadá na "vše při starém", v noci malá vypila 120ml, za hodinu 60ml a v 9h zase 120ml. Už je to zase náš hltavec.

Takže jsme z toho paf, z takových rozdílů.
withep 93862
10.4.2016 9:55:52
Ne, nerozmazlili jste ji, mláďata nošenců, mezi něž patří i člověk, od přírody potřebují neustálý fyzický konakt. Jsou ještě hloupoučká a neocení komfort vynálezů poslední doby, jako jsou postýlky a kočárky, zkrátka ve společné posteli s rodiči, v náruči, šátku či nosítku jsou spokojenější. Vem si, že po dlouhé tisíce let znamenala nenulová vzdálenost od matky vesměs to, že matka není (odešla nebo je mrtvá). I několikahodinové intervaly mezi krmením jsou výmyslem poslední doby, děti přírodních národů prakticky nepláčou a sosají, kdykoliv se jim zamane. Máš pravdu, je to zázrak, mějte oči otevřené, protože se od něj můžete mnohému naučit ~x~
LemonGrass 11939
10.4.2016 9:24:10
Dvě z mých tří dětí nevydržely spát v postýlce a nestačilo jim krmení v pravidelných intervalech. Prostě jsme je chovali, mazlili a krmili kdy se jim zachtělo, nic jsme jim neodměřovali (čas ani mililitry). Tak nějak jsem myslela, že je to normální. Nejmladší mě překvapila, ta spala hodně, až jsem se o ni jako o novorozence bála a chodila zkoumat, jestli dýchá. Zvykli jsme si, každé dítě je jiné.
Žžena 83005
10.4.2016 8:11:27
Tak prdy po nevhodné stravě matky se na miminu poznají celkem snadno.
Podle zakladatelčina popisu situace mi spíš přijde, že se diví, že mimino nehodlá pít po třech hodinách a veškerý čas trávit v postýlce, navíc popisovaný stav je trápí už celý jeden den (sic!).
Lída+2 28136
10.4.2016 8:04:01
Sázím na větry.....prozkoumat úplně vše.....jedno moje dítě nesneslo ani pepř v mém jídle, čerstvý pečivo jsem viděla po roce.....prostě pozorovat.každý dítko to má jinak u druhýho jsem se cpala i cibulí bez následků.....


Před kořením nebo během něho vypít teplý nápoj či polévku, na prsa si před kojenim, vyzehlit ručník.

Roste potřebuje zvýšit přísun jídla....tohle pomáhá 100% vyzkoušení proběhlo na 2 dětech.

Prikrm z mléka sušeného na to,aby vydrželi dyl nikdy nepomohl....myslím, že to DR ordinuji na uklidnění.

splechtulka & M+J+R 35354
10.4.2016 7:29:09
Vydržet. Bude to možná víc věcí dohromady. Pokud vás to opravdu trápí, zahájit k lékaři. Bude v tom růstový spurt,může se přidat bříško atd. Po jídle si odkrkne? Využila byxch i bráchu, pokud chce. Může být zdatný nosič.
Žžena 83005
10.4.2016 5:11:43
Hlavními potřebami měsíčního "zázraku" je mlíko a náruč KDYKOLI si řekne. Tak nechápu, v čem vidíte rozmazlenost. Takto se chová normální mimino.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1506  [Dalších 1476 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.