| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Respektovat a být respektován

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8637  [Dalších 8617 >>]
Inaaa 119752
30.10.2016 23:02:30
Jojo, stále nové auto, dluhy, v autě se blbě sedí...


Jakási malost, mindraky.
77kraska 132593
30.10.2016 21:17:52
Eirene, mne by Tvuj pritel nesedel povahou, to je takovy ten chlap, co musi porad davat na odiv, jak na to ma....super auto, drahy obleceni, papouska, rodinu, se kterou lita do Egypta
cernovlaska 63804
30.10.2016 19:21:05
Naučí se vse co slyší ale opakuje to co slyší nejvíce
...j.a.s... 81911
30.10.2016 19:12:14
A já jsem si myslela, že žako se naučí max. deset slov a to ještě díky velké dřině ~t~
cernovlaska 63804
30.10.2016 18:17:50
Suplik Dekuju!!!
cernovlaska 63804
30.10.2016 18:10:29
Jeste jedna vec,on mi údajně koupil papouška (sobe koupil)
Ja ho dokrmila s přítelem dohromady ...ja se ho strasne bála nikdy jsem ptáka za domácího mazlicka
Nemela .
Je to zako,je psány na me takze je muj.
Asi se budete divit ale ja ho nic nenaucim ale on ma přítele hlas a po synovi je sprostý ...na oba dva útočí !!
Po příteli ma jeho nesnesitelne zlozvyky ,krkani,ulevovani si a vulgarismus.
Dost me to štve i pres upozornění ze vse opakuje tak at se krotí je to marne.
Paradox ovšem je v tom ze papoušek ho nema rad ,kouše ho hned a pres klec útočí,me miluje!
Prý on proste nema rad chlapy rekl přítel ale ja si rikala ze zvířata vyžití dobrého člověka ,prisel k nam dcery pritel a získal si papouška okamzite ,vezme si ho na ruku a ani ho nekousne.
A jinak u přítele to bylo spis ...koukejte mam papouška ...jelikož veškerá starost o nej je jen na me.
A jinak mi bylo řečeno ze pujdu bez nej a to teda jak asi víte papouška zabije.
To jen tak mimo toto tema i kdyz to s tim trochu souvisí
cernovlaska 63804
30.10.2016 17:58:36
Atraktivního uz ted na nem neni nic.
Citim ze je konec a ze nechci pokracovat ,vadi mi ze on to nechápe a chodi po baraku jako kdybych neco provedla ja.
Nevim jak to roz seknout zatim nemam kam jit ale uz jsem psala na pronájmy
Kdybych mela kam jit jsem pryc uz davno.
Nemam nikoho kdo by me pomohl a tak to bude trvat déle.
Zitra se zkusím poptat v praci zda o necem neví ale nechci tam ventilu at sve rodinné problemy
cernovlaska 63804
30.10.2016 15:01:37
Ne že syn změní chování ale oznamit oboum že je konec a že by nam to společně nefungovalo.
Přece je mi jasné že syn se nezmění a jak píšeš J A K jde o to uvědomit si že přitel se nezmění
jak 39257
30.10.2016 14:48:39
Ale ctu, neboj. Nejvetsi problem je tvuj pritel. navic se rozejit nechces. Sezeni s detma je bezva, ale to musi chtit obe strany. Navic akorat do toho tahas deti vic, nez je nutne. Problem je chlap, ktery je sobec, hulvat, na sve dite kasle. A jiny nebude. Ja teda nevim, ale vlastni deti bych do takoveho prostredi neposadila. Uz jen to, ze Ti nevrati penize, to je proste jednani, ktere by mi nastavilo v hlave poplach.
Kluk je do toho v puberte a vuci nevlastnimu decku clovek neni shovivany tolik, jako vuci vlastnimu. Mam podobne souziti s nev. ditetem za sebou. ted ziju sama se syny a rozhodne bych je tkovemu priteli asi nevystavovala.
Stejne tak matka kluka. Co myslis, ze udela? nic. neudela nic. Ten kluk je jedno svym rodicum a podle toho, co pises o chlapovi, tak nejvetsi problem je on a matka. ne to dite
Co cekas od sezeni s detmi? Ze kluk zacne najednou poslouchat a byt vzorny?
Půlka psa 24064
30.10.2016 14:41:11
Macecha, otčím. To jsou normální slova.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8637  [Dalších 8617 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.