| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápach z úst

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 117  [Dalších 97 >>]
Anna Veselá 126368
12.10.2014 15:48:30
Mně se taky nechce hned do trhání, jenže dr jí to odmítá i spravit, že prý už je to moc hluboko a stejně by jí plomba neměla na čem držet ~a~ Takže ono moc na výběr není, no. Jen se mi nechce nechávat to tak a nic nedělat.
nebeska 90979
12.10.2014 15:41:25
Hm tak nase zubarka chce zase petiletemu synovi vytrhnout ctyrku, ze je zub mrtvy. Syn s nim zadne problemy nema...do trhani se mi nechce, prave kvuli rustu druhych zubu ;(( a tady zase ctu, ze nektere doktorky se brani trhani zuby nehty.
Anna Veselá 126368
12.10.2014 15:39:10
Mně to vadí hlavně proto, že se jí to dost pravděpodobně bude šířit i na další zuby, přestože si je čistí a stará se o ně. A bojím se že to odnesou i stálé zuby.

Jinak tvého syna teda lituju ~6~ Ten popis zní strašně. Doufám že se vám to podaří nějak vyřešit, ať ho to netrápí.
neznámá 91073
12.10.2014 15:32:40
Hnus v puse by mi až tolik nevadil, jako vadil, ale dejme tomu.
Syna ten zub často bolí, několikrát do týdne mu do díry vleze kousek jídla a pak trpí jako zvíře. I do školy sebou nosí párátka a kartáček na zuby, aby mohl v nouzi vyčistit a třídní učitelka má u sebe brufen, aby mohla utišit bolest. Fakt děsný, nejhorší je, že se o zuby stará, sladké nejí a stejně se mu zuby kazí.
Pam-pela 97353
12.10.2014 15:14:50
Taky jsem používali řepík, ale ten venku nepoznám :-).

Náš nejmladší měl veliké problémy s mléčnými zuby, zubařka taky nechtěla trhat, ale dala nám domů takový ten svůj pichlavý nástroj a občas jsme jím měli projet kanálky.
Jeden zub mu nakonec opravdu akutně vytrhli (cizí zubař na dovolené), mezerníček syn neměl, zuby narostly OK.
Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 45987
12.10.2014 15:14:46
Ahoj neznámá, syn má ještě mléčný chrup, jen jeden druhý coby jednicku dole. Tento inkriminovaný (mléčný) zub mu vrtali o prázdninách, teď ho ze středy na čt začal bolet, celou noc trpěl jak zvíře, nechtěla jsemjit na pohotovost, protože se zubní pohotovostí nemám dobré zkušenosti, ráno jsme šli k naší zubařce, ta zoubek vyvrtala, zjistila, že tam je zánět, vyčistila a nechala otevřený (což jsem na to celkem koukala...!) a že kdyby něco, máme zase přijit, tak v pátek celkem ok (ale do školy nešel, měl zvýšenou teplotu), ale včera večer to zase začlo, a tak jsem si řekla, nenechám ho trpět v noci a pak jestě celý den a pak noc a pak až jít k naší a jeli jsme a Mudr na pohotovosti řekla - ten musí jít pryč, ta bolest se bude pořád vracet, je zkažený, takže by mohl nakazit i další zuby a vytrhla mu to....jsem šťastná,. že jsem se takto rozhodla, teď jen tedy pořešit ten zápach...jedu teď do Tesca, pak písnu víc, až se vrátím, kdyžtak se klidně ještě ptej ahoj
Anna Veselá 126368
12.10.2014 15:14:41
Že se dětem zuby netrhají tvrdí i naše zubařka. Výsledek? Dcera má zkažené horní jedničky a dvojky, spodní čtyřku a nahoře mezi čtyřkou a pětkou vyžranou černou asi půlcentimetrovou díru :-© Prý pořádně čistit a jen čekat, až ty zuby jednou samy vypadají. Jenže těžko může chodit několik let s takovým hnusem v puse, že...
neznámá 91073
12.10.2014 15:06:47
Můj tchán bylinkář a léčitel moc nedoporučuje. Rychle ránu zatáhne a ta se nestačí vyhojit. Většinou doporučuje řepík.

Chtěla bych se zeptat, syn má už pár let problém s jedním zubem. Má ho otevřený, rozvrtaný a několikrát do roka skončí oteklý na pohotovosti, kdy mu vše vyčistí a zvětší díru. Trhat mu zub nikdo nechce, prý je to riskantní, špatně roste druhý zub, musel by se dát mezerníček?, dětem se zuby netrhají. Tvému dítěti vytrhli zub bez problému, má ten mezerníček?
Já už jsem zoufalá, několikrát jsem různé zubaře prosila, aby mu zub vytrhli a nic, prý vypadne sám.~a~
Pam-pela 97353
12.10.2014 15:02:14
Jiak je to prý hned vedle řebříčku nejdůležitější bylinka pro ženy, od dospívání po přechod...může hodně pomoct při různých problémech, používá se vnitřně, i ke koupelím.
Na tohle osobně vyzkoušeno :-).
Pam-pela 97353
12.10.2014 14:58:31
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kontryhel_obecn%C3%BD
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 117  [Dalších 97 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.