| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Krční mandle

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 538  [Dalších 518 >>]
kreditka 85904
7.1.2017 21:26:42
Podotýkám že manžel byl na operaci před 3 roky
kreditka 85904
7.1.2017 21:26:20
Manžel na zákroku byl..
Před operací končil i čtyřikrát do roka na pohotovosti, kde jsem hrozila lékařům, že mu budu volat záchrankiu pokud mu nedají injekčně penicilin (prášky nezabíraly, měl to v papírech a stejně jsems e musela s nimi hádat

Po operaci ještě nebylo třeba žádné podobné zařízení navštívit, žádné abcesy na mandlích, žádné angíny, žádná antibiotika...

Ač byl zákrok a stav po zákroku nepříjemný stál za to, nehledě na to že už to od něj nechytají děti což je velký bonus
vertigo 92133
7.1.2017 20:00:28
Mám krční mandle pryč 2 roky. Anginy pochopitelně nemívám, takže v tomto směru to pomohlo. Co se týče vlivu na nemocnost celkově, tak to nedovedu tak úplně posoudit. Mám 3 malé děti, z toho dvě navštěvující školy/školky, ti domů furt něco tahají, takže nějaký ten respirační infekt občas mívám. Ale musím zaklepat, že většinou jen s mírnějším průběhem. Takže fakt těžko říct ~d~
Ralka 60717
7.1.2017 19:23:27
Daši, děkuji za odpověď. Bohužel mám v rodině člověka, kterému vytržení krčních mandlí sice časté angíny vyřešilo, ale bývá teď často nemocný. S každou větší změnou počasí se objeví horečky a laryngitida. Nevím, zda tyto projevy vztahovat k vytržení mandlí a také jakou přírodní léčbu by bylo dobré užívat, aby stále neužíval jen léky.
Gladya, bývalá dasa, 63023
7.1.2017 16:15:13
Mandle mám pryč asi 20 let, odstraněny mi byly v dospělosti. Subjektivně to pomohlo. Předtím jsem trpěla na časté angíny, které celkem pochopitelně přestaly. Posoudit celkový dopad je asi složitější, ale nejspíš je taky pozitivní.
Ralka 60717
7.1.2017 15:09:00
Přispělo Vám odstranění krčních mandlí ke zlepšení nebo spíše zhoršení zdravotních obtíží?
Bramar 92006
3.5.2016 14:50:36
Chci jen napsat, jak se nám vede. Syn bere prášky z čínské medicíny přes měsíc, nevím, jestli je to náhoda nebo fakt pomáhají, ale v noci dýchá mnohem líp, téměř
nechrápe. Neznám, že bych neslyšela, že spí a teď je opravdu ticho a i na pohled mně přijde, že má mandle menší. Samozřejmě je má velký, to se asi těžko bez operace změní, ale před tím se téměř dotýkaly a teď ne. Uvidíme, co bude, až prášky přestane brát, doporučili mně dávat je 3 měsíce. Ale zatím to vypadá moc dobře.
Bramar 92006
8.4.2016 12:48:18
Všem moc díky, já taky synovi objednala z čínské medicíny Stín brokátového závoje a Hebkost labutí šíje, bere to ale teprve 10 dní. Objednala jsem ale další, tak kéž by to pomohlo. Angínu mívá 1x do roka, nosní mandli má pryč, ale právě že pořád dýchá spíš pusou než nosem. Tak nevím, jestli je tak naučený a nebo jestli to může být těma krčníma? Přesně, divý se "cizí" doktorky, např. na pohotovosti a tak. Naše orl vidí, jaký je má a nikdy mně o trhání neřekla ani slovo. Taky mně někdy přijde, že je má větší a jindy o něco menší. V noci někdy chrápe, ale aponoe nemá.
x x 15263
8.4.2016 10:12:59
Ještě bych dodala, ač na to moc nevěřím, tak jsem zkusila čínskou medicínu, koupila jsem si Hebkost labutí šíje a Stín brokátového závoje a mandle se mi zdají postupně menší. Za zkoušku se nic nedá, tedy krom peněz, ale fakt mi to pomáhá, ale není to hned, tak měsíc, dva je potřeba užívat.
v.
  • 
8.4.2016 9:09:01
Ty mandle tam mají nějaký účel, nenarostly jen tak.... I angíny a záněty jdou řešit jinak než pořád atb a trhání. Mluvím z vlastní zkušenosti, je mi cca 40, nemám mezi mandlemi skoro ani škvírku a žiju v pohodě :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 538  [Dalších 518 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.