| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Imunita a její posílení

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5669  [Dalších 5649 >>]
Janinka a dvě princezny 132403
11.10.2023 16:58:27
Furolin je ale antibiotikum, že bych po každém sexu chtěla zobnout teda nevím.
neznámá 91073
11.10.2023 16:19:45
Já sladké téměř nejím, celkově se snažím omezovat cukry v jídle, takže i přílohy a na močové cesty trpím hodně. Také si myslím, že cukr nemá na zaněty močových cest takový vliv.
Pavla ... 6333
11.10.2023 16:14:04
Brusinky, ve velkým v době zánětu, a pak vždy nějakou dobu po. Trpěla jsem na tyhle záněty x let, fakt dlouho. Čerstvé brusinky nejsou dobrý, mixovala jsem si je, abych je snědla. Pak jsem to prokládala brusinkovýma tabletami.
Před 20 lety v těhotenství jsem se ze zánětu vyléčila jen právě velkým množstvím brusinek.
držím palec, velmi nepříjemný.

Jinak teď sladký jím, hodně ... takže vlivu sladkého až tak nevěřím. Ne třeba vysloveně cukr, i když ten taky, ale datle, sušený ovoce, javorovým sirupem sladím jogurty ... atd.
Martina, 2 kluci 15942
11.10.2023 15:49:48
Měla jsem to léta stejně - stačilo si sednout na nepolstrovanou studenou židli a bylo to. Od té doby v nosím dlouhé kardigany, vyloženě jako zateplení pod zadek.
Janinko, Blokurima má schéma dávek při sexu, celkem to na mě fungovalo.
Vynechat cukr taky hodně pomáhá.
Ale úplnou změnu u mě způsobil přístup nového praktika, je kterému jsem dorazila pro atb s obvyklými potížemi zánětu močových cest. Dal mi recept, popovídali jsme si o stresu jako hlavním spouštěči, doporučil lichořeřišnici, kterou jsem už užívala...tak další doporučení bylo Dračí krev (latex z nějakého stromu). Atb jsem si nevyzvedla, dračí a lichořeřišnice pomohly.
Od té doby mi při prvních příznacích pomůže hned se přestat namáhat jak duševně, tak fyzicky (mám příznaky i po dlouhé túře, vyčerpávajícím dnu, hovoru s matkou,...), dodat nějaké ty kapky a stačí to.
Fakt u mě byl nej důvodem stres
vlad. 38059
11.10.2023 15:47:25
Krome nutnosti curani po sexu, kamarad urolog u techto "sliznicne krehkych typu" :-) doporucuje vecer po sexu tbl Furolinu jako prevenci. Kdyz uz je jasne, ze muze byt zle, mit doma Urifos, vypit vecer pred spanim roztok.
klíčnice 125670
11.10.2023 15:33:08
Mi pomohl Urivac.
klikli 93034
11.10.2023 15:24:23
Zkusila bych ještě čaj z vrbovky. Mně dost pomohl, pila jsem ho pár týdnů. Když se stav zhorší přidám k vrbovce čaj Urosept a Blokurimu. Nejvíc mi ale pomohlo loni moře. Měla jsem z toho velké obavy, ale mohla jsem se koupat i zůstat na lehátku a uschnout bez převlékání a nic. A kupodivu do konce léta jsem si pak neuhnala ani nic z bazénu. Přes zimu bylo jen pár lehkých náznaků, že se něco děje, ale čaje zabraly.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
11.10.2023 14:43:17
Lichořeřišnicové kapky 3x denně 20 kapek. Na lžičku, v druhé ruce mít připravené něco dobrýho na zapití. Rychle spolknout a hned zapít. Je to hnusné, ale dá se to vydržet.
neznámá 91073
11.10.2023 14:43:14
Mě pomáhá pití zeleného čaje, popíjím ho vlastně neustále, jak přestanu, ozývají se močové cesty.
A pokud je to v začátku, pomáhá mi kápnout tea tree olejíček na intimku, ale není to pak na cestování MHD.~:-D

Doktorka už mi leta vyhrožuje, ze mě pošla na urologii, nechci, vždy když jsem se tam dostala, tak to nebylo uplně příjemné vyšetření.
Janinka a dvě princezny 132403
11.10.2023 14:11:20
To bez výjimek dodržuji a stejně ho dostanu
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5669  [Dalších 5649 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.