| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nesestouplé varle

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 229  [Dalších 209 >>]
zuza-78 97283
3.12.2018 2:04:45
Dobrý večer, prosím o Vaše zkušenosti z nedávné doby. Syna čeká operace nesestouplého varlete (je mu 9 měsíců), hledám nemocnici, kde to umějí dobře, jsou milí, hospitalizace je krátká, nejlépe dovolí rodiči být s dítětem co nejdéle před operací a co nejdřív po operaci. Děkuji.
Termix 105545
28.2.2018 17:23:18
Narodil se s velmi těžkou formou hypospadie, toho se týkalo několik operací, k tomu měl problémy s varlaty, to byly hned dvě operace a jedna se týkala příčiny enurézy. Po urologické stránce je už téměř v pořádku, čeká ho poslední operace, až trošku více vyspěje, ale po poslední narkóze se u něj začaly projevovat znaky AS.
Termix 105545
28.2.2018 13:58:02
Nadstandard jsme si vždy zaplatili. Jinak pokoje byly po dvou. Ale možná mají i větší. Jak jsme si pokoj platili,tak nevím přesně. Cenu si už nepamatuju. Naposledy jsme tam byli před 5 lety. Další čeká syna,až v jeho cca 15 letech a to už asi nebude chtít,abychom tam s ním spali.
xjanas 33056
28.2.2018 12:24:07
Já jsem na Budějovický byla před cca 10 lety s dcerou se zubama a pustili nás domů po dvou hodinách od probuzení.

V každém případě, pokud je možné z Motola odejít a dojít až druhý den ráno, tak by neměl být problém a tu noc bych taky zvládla.

Zkusím si tam zavolat a uvidíme. V každém případě by se mu tam aspoň mohli podívat na zadek. Dělají se mu často abscesy a je možné, že tam má někde píštěl :(
Katka. 13699
28.2.2018 12:00:07
Poliklinika Budějovická http://www.poliklinika-budejovicka.cz/chirurgie

Jednodenní chirurgie je i na poliklinice Vysočany, ale nevím, jestli dělají i děti a jestli je možný takto dělat zákrok na který jde tvůj syn.
Určitě bych si to ale zjistila, stojí to za to.
Syn byl na té operaci před 7 lety, tenkrát ještě nebylo běžné dojít na operaci a po probuzení z narkozy jet hned domů...

Vysočany https://www.jednodenni-chirurgie.cz/chirurgie-gynekologie

Zadej si do google jednodenní chirurgie praha, těch pracovišť je po praze víc... :-)
xjanas 33056
28.2.2018 8:24:01
My jsme v Motole jako doma ( dvě malé operace a často pohotovost ) a byla jsem vždy spokojená, nikdy jsem se tam nesetkala s nepříjemnou doktorkou. Jen jedna směna nočních sester byla hodně nepříjemná.
Ale vadí mi to, že podepisuju papír, že se budu o dítě starat a pak musím na jídlo někam do prčic .... prostě tam dítě a zvlášť po operaci samotného nenechám.
Pak mi vadí rozkládací křesla, které musí být přes den složené a malý je zvyklý se se mnou v posteli mazlit a usínat. Tady to nejde.
Mám určité problémy a potřebuji nadstandard, musím být na pokoji prostě sama a ten Motol nemá.
Mohla bych se zeptat na kontakt na tu Budějovickou ? To by nám vyhovovalo.
Děkuji.
Katka. 13699
28.2.2018 7:31:05
Syn měl tříselnou kýlu a měli jsme jít do Motola, s přístupem v ordinaci jsem nebyla spokojená, tak jsme se otočili a odešli.
Je pravda, že v den příjmu můžeš odejít a dostavíš se ráno v den operace.

Nakonec jsem našla polikliniku Budějovická, kam jsme ráno přijeli, se synem jsem šla na operační sál, až usnul, tak jsem odešla a než jo začali budit, tak mě zase zavolali. Tak hodinku po probuzení jsme odjížděli domů.
Určitě si zjisti, jak moc náročný je zákrok, na který půjde tvůj syn a jestli by byla možná i tato varianta.

V Motole mě šílená zapšklá doktorka vykládala, že pro mě nemají místo a tři dny bez matky dítě vydrží, ať nedělám drama..
xjanas 33056
28.2.2018 7:30:04
Děkuji, jen se zeptám, je tam možnost nadstardu ? a příp. za kolik ?
Kolik maminek s dětmi je na pokoji ?
K_at 121378
28.2.2018 7:24:31
Termixi, 8 operaci?! Chudatko malej!!! ~n~
Termix 105545
28.2.2018 7:20:46
Syn byl celkem na osmi operacích na urologické klinice na Karláku. Můžu jedině doporučit. Mimo jiné mu tam operovali varlata. Jsou tam odborníci nejodbornější. On se tedy narodil s těžkou urologickou vadou, proto bylo těch operací více. Ale všichni byli milí, vstřícní, jinam bych nešla.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 229  [Dalších 209 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.