| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Citlivé děti

Soutěžte o vstupenky na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Fenomenální autorská dvojice se poprvé představí v O2 areně, a oslaví tak se svými malými i velkými fanoušky už 50 let své spolupráce.

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4026  [Dalších 4006 >>]
Marka 140743
11.7.2017 20:12:08
Z "U některých dětí to může být součast poruchy, většinově to je výsledek nezdravého přístupu takové matky."

Úplná blbost.
Eudo 146355
11.7.2017 20:11:09
"monty, není. U některých dětí to může být součast poruchy, většinově to je výsledek nezdravého přístupu takové matky. "

opet dalsi nesmysl do pocitace vypusteny.
Bonník 94831
11.7.2017 20:10:53
Kat, přesně.
V pěti letech jsem předvedla scénu, když mě naši nechali spát u mé milované tety. V patnácti jsem se odstěhovala za nynějším manželem bez scén~:-D Jsem zcela normální. Doufám:-).
Eudo 146355
11.7.2017 20:09:10
Monty, proc fixovani na matku. Nekdo proste nechce "spat" nekde jinde. Chce byt doma ve svym u svych.

Mne se taky nechce spat u jinych lidi, vcetne u mych deti nebo po odstehovani u vlastni maminky. A nikdy nechtelo, ale kdyz nekdy jo, zvladne se to bez problemu. Na tom neni nic patologickyho.
Marka 140743
11.7.2017 20:09:04
Monty ty jsi nějaký odborník na dětské patologie, či co? No nejsi a tvoje prohlášení o cvocích a patologiích zní útočně. Dost lidí tu píše, že to s nechutí pobývat mimo domov bez rodičů podobně měli nebo mají jejich děti. Nebo jak to vnímali v dětském věku sami. Já například. Prostě jsem dospívala později ve všem, máme to v rodě. A představ si, že jsem pak klidně odjela na rok jako au-pair. Protože já jsem chtěla a cítila se na to. Hele a bez maminky. ~t~ Tak kde je ta patologie moje nebo mé maminky, na kterou jsem byla "nezdravě" fixovaná?
Myšutka* 94689
11.7.2017 20:05:27
Monty, co považuješ za nezvládnutí ve smyslu "případ pro psychologa"? To je celkem dost podstatné - já za takové nezvládnutí považuji psychické zhroucení s následky. Nepovažuji za něj: večerní pláč, noční pláč, večerní scénu, donucení rodičů, aby dítě odvezli.
Na druhou stranu, pokud u dítěte vidím, že se mi posouvá v osamostatňovaní vpřed, ale pomaleji, než ostatní děti, tak nebudu tlačit. Můj syn je v lecčems pozadu, ale posouvá se. Tudíž netlačím a neřeším, že mu musím poskytovat oporu, patřící normálně dětem o 4 roky mladším. Prostě čekám. Letos udělal skok obrovský a najednou je z vylekance kus chlapa... Sám mi jednou řekl, že je mi vděčný, že ho netlačím do některých věcí, že by je stejně nedal a ještě by byl za vola...
Kat 121378
11.7.2017 20:01:32
Dobře Monty, není to normální. A...???? Tam, kde ty bys šla asi na sílu (možná, v té situaci nejsi a kdo ví, jak bys opravdu reagovala), to někteří jiní příkazy a silou řešit nechtějí. A jak je vidno, všechny děti - pubertální, zdejší již dospělí, nebo čerstvě dospělí potomci - to zvládli nakonec sami. A nejsou patologičtí. Cestují, odstěhují se, jdou na intr přes půl ČR. Tak kde máš tu patologii???
Z+2 109449
11.7.2017 19:57:25
monty, není. U některých dětí to může být součast poruchy, většinově to je výsledek nezdravého přístupu takové matky.
Bonník 94831
11.7.2017 19:55:28
Monty, proč tak silný slova~a~?

Monty 129940
11.7.2017 19:53:23
Bez ohledu na to, jak moc je kdo jinej, nezvládnutí noci u babičky v deseti letech je patologie. Nemyslím, že bych neměla pochopení pro jinakost, ale nevidím důvod, proč to nenazývat pravým jménem a tvářit se, že to je normální. Být tímto způsobem fixovaný na matku v deseti letech normální není.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4026  [Dalších 4006 >>]

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.