| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Umělé oplodnění nám nevyšlo

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 22697  [Dalších 22677 >>]
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531
20.6.2012 14:11:00
Tak obě napište, jak jste dopadly!!!!

Já jdu v pátek do Prenatalu (Pronatalu?) na Veveří na nějakej doppler utz. Ani nevím, co to bude zač~j~
Edvi+1+1 46083
20.6.2012 13:53:59
Takyyy přesně tak.

Taky mám dnes kontrolu, tak jsem zvědavá co a jak.
janulka82 29119
20.6.2012 12:34:20
JJ, souhlasím s tebou naprosto! A i stím, že nebudem předčasně kecat, až to mimčo budeme mít doma:) já jdu dnes na KO, tak doufám, že bude vše ok
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531
20.6.2012 12:02:34
Přesně, ještě nejsme tak starý, jen to člověk vnímá jinak, když celou tu dobu už chtěl a nemohl. Má švagrová je o dva roky mladší a na podzim se jim narodil clapeček a je je úplně v pohodě. Jenže ona si ve 30ti řekla, že už chcou, vysadila prášky a bylo to. Žádný trápení okolo a čekání.

Ale já zase věřím tomu, že my si to vychutnáme opravdu intezivněji po to všem. Jako něco, o čem člověk celý ty roky snil a nakonec to přece přišlo. Nic z toho nebreme jako samozřejmost, ale veliký štěstí.
Tím samozřejmě nechci degradovat radost těch, co neměli s početím problémy. To si nikdo nevybere. Ono má všechno svoje. Jen se můžeme utěšovat tím, že všechno špatný, je třena i pro něco dobrý. Když už to muselo být.

Ovšem pořád nemám miminko doma, takže už radši mlčím. Je to na snad na dobré cestě, ale nebudu říkat hop...
janulka82 29119
20.6.2012 11:36:03
no, ale když jsme se začali snažit, bylo mi necelých 22, myslela jsem si, jak do 30 budu mít ty dvě děti odrozené a budem si užívat i s dětma a te´d jsem najednou skoro i stará prvorodička:) ale co, v dnešní době je to celkem jedno - švagrová rodila vloni poprvé skoro v 35 letech a te´ď bez týdnu podruhé v 36 a je v pohodě...
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531
20.6.2012 11:25:19
Janulko, takže ještě o rok dýl než my... Můžu tě utěšit, že jsi aspoň o 3 roky mladší než já~x~ Takže budeš mladší maminka~;)
janulka82 29119
20.6.2012 11:02:41
Tak nám se povedlo téměř na měsíc přesně po 8 letech, právě by teď běžel devátej.....

A s druhým to mám jak vy holky, bu´d bude nebo ne, určitě tomu už neobětuju to, co prvnímu, bylo by to i nefér....Ale zatím žádný v náručí nechovám, takže zatím doufám asoň v to jedno~x~
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531
20.6.2012 10:42:26
Dresser, děkuju moc~x~ A vlastně dobrá otázka čoveče - teďka v červnu je to přesně 7 let, co jsme začali snažit~8~~8~~8~~8~~8~~8~~8~

A s tím druhým (třetím Nelo~;)) je to teď pro nás fakt ještě předčasný, ikdyž je mi jasný, že to strašně uteče. Samozřejně ideální by bylo, zjistit po čase, že jsem zas těhotná~t~~t~ HA určitě brát nezačnu. Ale moc s tím nepočítám. Asi do toho repráku taky ještě zajdeme, ale opravdu doufám, že už s lehčí hlavou a buď to vyjde nebo ne~d~
nela+3 87352
19.6.2012 22:18:27
no jasně, to asi člověk nemůže předjímat, v každém případě je to moc fajn, že už máte mimi a Takynka se dočká, vím jak jste měly dost společného~:-D moc vám to přeju~g~~;((
Silva81+chlapeček 104438
19.6.2012 22:08:44
Ja nad tim casto premyslim, proc to tak mam, ze ta touha po druhem uz proste neni takove to "za kazdou cenu"....Neni to treba tim, ze to prvni, respektive druhe dite vam slo relativne snadno? Ja to vidim naprosto stejne jako Taky - chci strasne moc druhe dite, ale uz proste nechci prochazet tim vsim znovu....~a~ Nemohla jsem se smirit s tim, ze budeme bezdetni, ale dokazu zit s tim, ze proste budeme mit jedinacka....A pritom jsme necekali ani tak strasne slouho - necele tri roky, ale stejne uz tu opakovanou beznadej a zklamani prozivat nechci. ~a~ Mame jeste jeden hrazeny pokus, do toho pujdeme, ale myslim, ze doba po kterou se budeme snazit rozhodne nebude neomezena, tak jako by to bylo u prvniho ditete.....~d~

Ale nevim, mozna se na to casem zacnu divat jinak....kdo vi....~d~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 22697  [Dalších 22677 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.