| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Společné cestování

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 192  [Dalších 162 >>]
Helča - Kuřim 134499
8.4.2016 21:15:09
ahoj, plánujeme letos v červnu dovolenou v Jeseníkách a moc rádi bychom našli nějakou rodinku, která by se přidala. Máme kluka (8) a holčičku (5), rádi podnikáme výlety, chodíme do přírody, prostě jsme normální :-)
Info o ubytování tady www.chaloupka-rudna.cz, chaloupka vypadá super, akorát, že by bylo ideální jet ve dvou rodinách, ať naplníme celou kapacitu.

Napište, budem moc rádi

Helena
Petra Burdová
  • 
8.2.2016 15:47:52
Dobrý den,
nedala by jste mi prosím tip, kde jste byli v Rosolina Mare s dětmi ? Hledám po letech změnu z Caorle, zase aby to nebylo tak daleko od ČR a samo hlavně podmínky pro malé děti.Děkuji Burdová
Robul 149449
4.1.2016 14:52:11
Dvě pohodové rodiny z Brna s dětmi (holčičky 7, 4, 4, a 2 roky, rodiče 38 - 45 let) hledají podobnou rodinu na lyžování v Itálii v termínu 27.2. – 5.3. 2016. Uvolnil se nám samostatný apartmán až pro 5 osob. Jedeme do střediska Folgaria/Lavarone, ubytování 150 metrů od sjezdovek. Středisko i ubytování je vhodné i pro děti. Lyže, běžky, skialpinismus, telemark a dobrá nálada – to vše se mezi námi najde. Dospěláci se střídají u lyžování s dětmi, tak si zalyžují i rodiče. Bližší informace na laichmanl@email.cz.
curlyhair 78844
13.7.2015 14:19:40
Ahoj neozval~7~. Sice jsem to psala už před rokem, ale klidně bych to uskutečnila. Odkud jsi, jak máš staré děti?
BBaarca 101843
4.7.2015 19:59:42
Ahoj... já bych se i přidala. Už se někdo ozval? :-)
Půlka psa 24064
22.6.2015 22:47:22
Já vím, že prostě jen hledáš někoho, kdo chce jet k moři, ale nedá mi to nenapsat - zníš jako neurotická hromádka neštěstí a málo koho nalákáš, aby s tebou trávil dovolenou. Asi by to chtělo zapracovat na marketingu a místo vyjmenovávání toho, co všechno nelze, a čeho se bojíš (auto, bus i letadlo), pojmout téma pozitivně. Hledáme parťáky! K moři vlakem! Milujeme mašinky! Co na tom, že je to jediný druh dopravy, kromě kola, chůze a jízdy na dvoukoláku, který ti ještě zbývá.
Líza 17721
22.6.2015 9:22:13
"Autem sama k moři bych nejela, ta dlouhá cesta se v jednom řidiči, který musí navíc pečovat o dítě, se nedá zvládnout."
Dá, s dětma jsem jezdila dvěma. Poprvé, když mladší byly tři roky.
louda
  • 
21.6.2015 21:25:10
Jezdím sama se synem úplně běžně, Česko, Evropa, Asie, Střední Amerika. Vlakem, autem, letadlem... Tisíckrát radši pojedu sama, než s někým, s kým si nebudu 100% rozumět nebo mu moje divoké dítě poleze na nervy. Autem sama k moři bych nejela, ta dlouhá cesta se v jednom řidiči, který musí navíc pečovat o dítě, se nedá zvládnout. Odhod strachy, je to úplně normální.
kolemjdoucí
  • 
21.6.2015 20:51:16
Manžela sice mám, ale teď to dopadlo tak, že jsem byla sama s dvěma dětmi u moře, autem, s koly. Nebyla to vyloženě rodinná dovolená, ale moje dovolená na zotavenou a zdravotní pro děti ( astmatici). Pro mě byla nejhorší ta kola, manipulace s nimi je pro mě dost náročná, ale zase bez kol bychom si to neužili. Nějak mě nenapadlo, že by se mi mohlo stát něco fatálního, pokud bych onemocněla (typ chřipka) a čekala nás cesta domů, holt bych to buď dala nebo dala s přespáním nebo bychom jeli později ( výhoda mimosezóny). Ve tvém případě bych volila zájezd letecký s cestovkou, delegátem - byli jsme kdysi s Fisherem, Alexandrií - a ten delegát je tam právě pro tahle krizové případy - byl s námi i v nemocnici, všechno zařídil, domluvil, obvolal. Přestaň se bát, vybírej a začneš se těšit! JInak ad letadlo - beru to jako druh dopravy, skutečně je více riziková doprava autem. POkud ti "ze strachu" špatně" - zkus si nechat od dr.napsat léky proti úzkosti, znám lidi, kteří je před letem užívají - a nebo je spíš mají v záloze, že by je mohli použít.
lenka
  • 
21.6.2015 19:39:12
Urcite nejaky zajeyzd s cestovkou, nejlepe aby tam byl detsky klub , napr. FISHER ma funtazia club, čedok ma cedog club, vitkovice tour maji neptun club.......a maz jisfotu ze je tam daleko vetsi procento rodicu s detmi nez v jinych zajezdech. Navic tam jsou animatori, kteri funguji i jako delegati a maji spoustu skusenosti s pripadnym resenim problemu, jsou promi v hotelu a ne jenom delegat co objizdi hotely. Nebo jed na nejaky tematicky zajezd, treba s aerobikdm , s yogou.....spousta zenskych co jsou i sami, podrbete a nebudes pod tlakem ze nemas manzela
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 192  [Dalších 162 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.