| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - urologie

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 319  [Dalších 299 >>]
Petra
  • 
25.6.2015 21:02:19
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký lekar je nejlepsi na detsek urologii ke Karlovu.Mám jít malou na operaci.Děkuji
Gabi Beranová, syn 3,5r
  • 
27.4.2015 19:56:48
Zdravím:-)
Byla jsem nyní se synem (3,5roku) na operaci zde ke karlovu na dětském oddělení a byla jsem moc spokojená:-) všichni hodní a ochotní, malý kromě pobytu na sále pořád se mnou, na pokoji ubytují maminku s dítětem, dětská postýlka je přiražená k posteli maminky, před zákrokem může být malý i v posteli s maminkou, když dovolí zdravotní stav tak i po zákroku+možnost procházky venku. Na jip můžete být s dítětem také, na židli u postýlky 24hod denně, dítě usne a vy se můžete jít vyspat:-) když se prcek vzbudí, přijdou pro vás na pokojík:-)
Na této dětské urologii skutečně preferují pobyt matky s dítětem! Nemusíte se bát, před zákrokem dají dítěti oblbovací kapky na lžičce takže dítě ani neví že jde na zákrok; já to ale obrečela:-(:-) jídlo moc dobré, docela ho bylo hodně, např.k obědu polévka+hl.chod+kompot+jogurt+kobliha (asi na sváču:-) jídlo se doveze na chodbu v pojízdné skříni, sestry zavolají a vy si tam skočíte pro ty jídelní kufříky a jdete si to sníst na pokoj, klidně u malého v posteli:-)
Na každém pokoji koupelna s wc, tv, dvd...snad to někomu pomůže..doporučuji!
zerat 18305
31.1.2015 22:05:45
Asi 14 dní mě pobolíval tu a tam podbřišek. Ve čtvrtek mi začalo večer šílené nucení. Naštěstí se mi dost ulevilo ve sprše, ale teplota mi přetrvávala. V pátek jsem hodně pila, ale dobře mi nebylo, tak jsem zašla k praktikovi. Odevzdala jsem tam čerstvou moč a po chvíli jsem šla k dr. Místo moči jsem prý odevzdala vodu - jde vidět prý že hodně piju, ale v moči i tak byla bílkovina. Dostala jsem Nitrofurantoin a držím se přes víkend doma v teple. Radím jít k dr.,- doporučení na pohotovosti urologického oddělení nepotřebuješ.
Persepolis 107413
31.1.2015 16:41:46
Bolest močového měchýře může být zánět močových cest a s tím by ti pomohl i obvoďák. AB většinou pomůžou. Já trpívám zánětem močových cest často, opakovaně a na doporučení obvoďáka s tím už rovnou chodím na nefrologii, kde jsem vedená jako stálý pacient.
Suza007 91095
31.1.2015 16:21:49
Kamarádku u nás vzali na urologii bez doporučení, taky měla akutní potíže.
Termix 105545
31.1.2015 14:57:36
Pokud máš akutní zánět, tak bych asi hned jela na pohotovost. Osobně mám s tímto bohaté zkušenosti a čekat dva dny po by mi přišlo nemyslitelné. Test papírkem ti udělají i tam a rovnou dají ATB.
Vaitea 114076
31.1.2015 14:49:29
Doporučení potřebuješ.
Orientační vyš. moči obv.lékař provede automaticky, při sdělení obtíží.
Yuki 00,03,07 49504
11.7.2014 21:31:53
musí to být žena? já sme byla hodně spokojená, ale už před 15 lety, v Urocentru na Babákově, myslím, že jsou dobří pořád
Bberi 40972
11.7.2014 17:57:54
Dr.Sedláček na Kubíčkové v Bystrci,ale už tam bývá málokdy,tak to předal http://www.znamylekar.cz/kamila-karmasova2/urolog/brno...taky dobrá,ale on byl lepší
tofu 139559
11.7.2014 14:49:01
Prosím o doporučení na ochotnou, milou a zkušenou uroložku pro dospělé v Brně příp. okolí pro dospělé. Hledám lékařku, která je ochotná pacientovi vysvětlit závažnost onemocnění, navrhne řešení a dělá šetrně vyšetření. Děkuji
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 319  [Dalších 299 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.