| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Papoušek

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1163  [Dalších 1143 >>]
Len 108740
16.2.2019 22:45:24
Do prostoru ne, rozhodne by alespon jedna strana mela byt u zdi, jeste lepe ji umistit do rohu.
Len 108740
16.2.2019 22:44:21
Popravde, na zdi si to neumim moc predstavit. Ona i klec pro jednu andulu je pomerne velka (teda mela by byt), navic ta obsluha na zdi, to si moc neumim predstavit. V detstvi jsme meli andulku v kulate kleci, fuj, zavesenou mezi dvermi detskych pokoju, ale to uz bych ted neudelala, spravna klec by se tam nevesla a ta mala je fakt tyrani.

Jinak, andulci mimino je malinke a hlavicku by tim centimetrem a pul asi i prostrcit mohlo, nicmene vyroste pomerne rychle a snad se nic nestane.
Kat 121378
16.2.2019 22:44:20
Hello, to je bozi! Kouzelny.
Kat 121378
16.2.2019 22:43:04
My meli kdysi davno korely. Staly na polici u zdi a bylo to znat. Potkanci taky, zed i policka. A to tam bylo jeste trochu misto mezi kleci a polici. Takze bud zed necim oblozit, nebo nekam do prostoru, aby videly na vsechny strany? U nas na to misto proste nebylo.
Hello 25305
16.2.2019 22:41:46
Ja bych rekla, ze ten rozmer je fajn. Na bordel jsem koupila takovej ten malej rucni nabijeci vysavac a tim jsem ten bordel kolem klece vzdycky rychle vysala. Celkem to stacilo.
My meli klec v kuchyni, porad byla otevrena a nicemu to nevadilo. Teda az na to, ze se z andulek vyklubaly vetsi zebraci jak psi ~t~ Stacilo, abych sla do lednicky, ze budu varit a uz sedely na lince, coze to mam dobreho. Milovaly vajicka, ovoce a zeleninu, ale musela jsem davat bacha, protoze se mi obcas snazily ukrast i kousek masa.
Take se naucily koupat, kdyz jsem myla nadobi. To si mi vzdycky sedly na palec, ja jsem musela udelat pod tou tekouci vodou z dlani misticku a ony se v tom splouchaly a nachaly na sebe tect tu vodu. To fakt zboznovaly.
Nemam pocit, ze venku zase az tak kalely, mely vybrane jedno misto - takovy ten papirovy lustr z Ikea, na kterem se houpaly, vsechno pozorovaly a pomalu ho likvidovaly. Vzdycky jsem jim koupila k vanocum novy ~t~
Jinak tedy ven letaly jen rano a v dobe, kdy byl nekdo v kuchyni a varil nebo umyval nadobi. Jinak byly zalezle u sebe v kleci.
~s~
Sněhulka a sněhuláčci 99425
16.2.2019 22:39:58
A kde klec máte? Na nějaké skříňce?
Kat 121378
16.2.2019 22:21:56
Na zdi? To bude krasna zed! Gratuluji ~t~ to proste pujde binec i na zed! Vcetne kakosu.
Fern 155759
16.2.2019 22:18:14
"Tip s krabicí je fajn, ale klec bude prý asi viset na zdi..."

- tak to je ale hodně nepraktické - visící klec,to ten binec bude ještě víc všude dokola.
Sněhulka a sněhuláčci 99425
16.2.2019 21:19:36
Létat samozřejmě andulka bude. Tip s krabicí je fajn, ale klec bude prý asi viset na zdi...
Takže 1,5 cm vám přijde ok? To je hlavní dotaz, na netu jsem našla, že to je moc, a přitom veškeré eshopy takové klece pro andulky prodávají...
Fern 155759
16.2.2019 20:42:34
my měli u klece na andulku kolem dokola skla asi 10 cm vysoká a ještě klec samotná byla postavena v nižší krabici,právě aby se ten binec většinou zachytával tam.

Andulka má být tam,kde je pohyb lidí,kde nejvíce býváte.A to otěch plicích tedy platí spíš pro andulky-právě kvůli jejich plicím se nedoporučuje,aby byly jejich klece umístěny v kuchyni.Nedělají jim dobře výpary z vaření,smažení,může to právě u nich přivodit i smrt v souvislosti s těmi plícemi.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1163  [Dalších 1143 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.