| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Přeprava zásilek

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4931  [Dalších 4911 >>]
Monika 123907
21.11.2023 18:20:57
Větře, já už to tu psala dřív - šéf musel kdysi pro zahraniční zásilku do Rudné, protože prý je na ní uvedená nesprávná doručovací adresa - No, nezvládli se popasovat se názvem města Prague ~k~
Rodinová 140078
21.11.2023 17:44:00
To je zajimavy, u nas v Buranove zasilky ze zahranici funguji nejlip.

Pokud tedy na hranicich nejsou predane Ceske poste.
Žžena 83005
21.11.2023 17:34:55
DaVinci,
znuděnou paní poštmistrovou jsem asi v tomto tisíciletí osobně neviděla.
Vítr z hor 100046
21.11.2023 17:31:38
Take mame v praci byvalou postacku ze zrusene posty. Je skvela.
Vítr z hor 100046
21.11.2023 17:30:33
U nas posta funguje. Pracuji tu zlati lide. Doruci klidne do prace, i kdyz odesilatel zvore adresu, zavolaji predem, nechaji balik u souseda…
Prusvih je PPL, teda jeden konkretni clovek. Kdyz byl na dovolene a byly za nej zastupy, fungovalo i PPL.

Nejhorsi jsou zasilky ze zahranici, kdy treba rakouska posta preda na hranicich balik nezname kuryrni sluzbe, ktera v tu vterinu zmeni trasovaci cislo na jine a zasilka se vypari. Pak volam na postu do Rakouska, dohledaji mi “generalniho partnera pro CR”, ten tu ale neni, nicmene podari se mi najit, ze tahle firma vlastni nejakou ceskou. Zavolam. To si nas pletete s XY, my jsme s.r.o. skoro stejneho nazvu, ale prodavame srouby. Na druhy pokus to vyjde. Dostanu cesky sledovaci kod. Ceskou dorucovaci firmu dohledam, a tam mi sdeli, ze na me nemaji telefon nebo dokonce adresu (!).
Nebo ze balik uz trikrat neuspesne dorucovali na Smichove, a ze nejsem doma (bydlim v Horni Dolni par okresu za hranicemi Prahy).

Vrchol byl, kdyz balik z Amazonu dorucovala rumunska kuryrni sluzba. Po nekolika zahranicnich telefonatech se ukazalo, ze balik lezi v Zasilkovne tusim v Rudne. Stridave jsem volala do Zasilkovny (vas balik je vzadu ve skladu a do pristiho tydne se pro nej nedostaneme) a Rumunum (Cesi maji v logu, ze balik dorucovali a nebyla jste doma). Nakonec ho Rumuni ze Zasilkovny nejak vyrazili…
DaVinci 49945
21.11.2023 17:05:22
Píšu o poště, která se ale tomuhle všemu neprizpusobila, o molochu, který nás stojí neuvěřitelné miliardy, aby lidem ani nedopravila balíček, jak píšou holky výše. Ano, Pošta partner, ještě tam bych tomu dala šanci, ale paní postmistrova, která znudene sedí za přepážkou v hodinách, které vyhovují pouze důchodcům, je drahý špás ~:-D
Žžena 83005
21.11.2023 17:03:35
Rose,
souhlas. Pošta by byla dobrá, a i lokálně funguje dobře, kdyby nebyla tak manažersky roze.raná.
Třeba naše pobočka fungovala skvěle... nebyla zrušena v rámci restrukturalizace, ALE z mně nepochopitelného důvodu vyhodili tamní kvalitní zaměstnankyně a místo nich přijali nekvalifikované patláky, kteří jsou totálně marní. Nechápu, proč. Aby ušetřili na platech pro ty s vyšší praxí, nebo?
Každopádně od toho léta je to tragické. Člověk za přepážkou neumí základní úkony. Včera mi nový pošťák jen tak ve dveřích strčil do ruky doporučený dopis do vlastních rukou pro manžela, bez dokladu, bez ničeho... jako hezké, ale jak si to mohou dovolit?
A ženské, co odváděly slušnou práci na poště, teď doplňujou zboží v drogerii.
babi_ 48341
21.11.2023 16:59:53
Nebo ten před propouštěním, jak se budou předávat výpovědi: jestli poštou, tak klid...
Ložní povlečení na Favi.cz - největší výběr
Okolík 129526
21.11.2023 16:53:52
Nedávno mi došel dobrý vtip na ČP:

Česká pošta zavádí novou zpoplatněnou službu:
Vyzvedněte si svoji zásilku přímo u odesílatele !!! ~;)

Tvůj příběh mi ho připomněl
Žžena 83005
21.11.2023 16:49:42
DaVinci,
asi žiješ ve městě? Praha?

Na venkově má pošta někde pořád ještě dost velký význam. Jsou obce bez bankomatu (pak je pošta jediný způsob, jak se dostat k hotovosti), dokonce i bez poboček/boxů Zásilkovny a jiných kurýrů.
A je mezi námi pořád dost lidí, co online prostě nefungují.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4931  [Dalších 4911 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.