| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Turnovsko

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 227  [Dalších 197 >>]
monikahor 38157
2.10.2007 12:04:15
Tak jsem tu zase delší dobu nebyla. Trošku se to u nás změnilo, tak jsem nějak nestíhala.

A jaká je u nás změna? Otěhotněla jsem. Takže ted čekám na duben mimča - čekám totiž dvojčátka. Byl to nejdřív šok, rozčarování - jak se nám to přírodní cestou mohlo podařit??? - ale ted už je to jen těšení se na přírůstky a přemýšlení kam je poskládáme :o))


Zuzi, tak co Martinka ve školce? My poprvé nastoupíme příští pondělí (8.10), protože Anetce budou 3 teprve ted v říjnu.
Ressleři se přestěhovali na Skalu, mají tam k objetku pronajatý i domek, takže budou celoročně přebývat tam. Do školky ale Michalka (neteřinka) chodí na Zelenou cestu, takže to mají každý den na dojíždění :o((. Ale snad to zvládají dobře a malá je ve školce štastná a hodná.


Tak doufám, že se tu zase někdo zastaví a napíše pár novinek. Pa Monča


ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
11.8.2007 10:37:44
Móňo, Martinka se docela do školky těší, alespoň to tak zatím prezentuje. Máš pravdu, Anetka Miklová bude chodit taky s námi, potkali jsme se na uvítací schůzce pro rodiče.
Co se týče docházky, chtěla bych Martinku dávat tak 14 dní jen do oběda a pak na celý den. Takto mi to doporučovala dr., že prý delší zvykání nedělá dobrotu. Co se týče rodičáku, o ten nepřijdu, protože ten mám na Adama.

Příští týden jede Martinka poprvé na prázdniny k jedné úžasné tetě, tak jsem na ni zvědavá. Zatím je v pohodě, že to tam sama zvládne. Měla by tam pobýt tak 4 dny. Budu referovat, jak to dopadlo.

Jak se mají Reslerovi? Jsou stále na Skale?
monikahor 38157
1.8.2007 16:29:22
Aha, já myslela, že jsi vylehávala nějak delší dobu, ale týden se tak nějak zvládnout dá.

A jak se Marťa těší do školky? Naše Anet jak kdy, někdy by tam šla hned, jindy říká, že do školky nechce, protože tam s ní já nebudu.

Do té vaší školky bude myslím chodit i "primářovic" Anetka.

A bude tam na celý den a nebo jen na 4h? My budeme chodit na 4h, abych nepřišla o mateřskou a navíc myslím, že ze začátku by tam stejně asi nespala.

Měj se zatím Monča

ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
31.7.2007 14:19:15
Moni, mám pocit, že se žárlivost projevuje až teď, když se má o něco podělit. Ať je to pozornost nebo hračka. Je to ale v mezích normy, vcelku si to nechává vysvětlit.

Do školky půjdeme do 28.října pod nemocnici.

Riziková jsem byla doma, resp. týden jsem ležela ve špitále, ale stejně se na nic nepřišlo, tak jsem vyfasovala neschopenku a byla jsem doma. Ten týden mi Martinku pohlídala moje mamka, Petr jezdil dříve z práce.
monikahor 38157
21.7.2007 21:20:51
Ahojky, a jak Martinka vzala nový přírůstek do rodiny? Nežárlila?

A kam budete chodit do školky? My se byli včera podívat v naší Jenišovské, Anetka si hrála venku na hřišti s ostatními dětmi a bylo to vše ok. Měli bychom nastoupit v říjnu a jsem docela zvědavá, jak to beze mě zvládne. Naštěstí je zvyklá být beze mne - když ji hlídá babi, tak si myslím, že by to mohla zvládnout.

Adámek je tedy chlapák! My se taky chystáme na druhé, ale zatím příroda nějak nechce, ale hlavu si z toho nedělám.

A to rizikové jsi aspon měla doma a nebo jsi musela vylehávat v nemocnici? Pokud vylehávat, jak to doma zvládli??

Pa Monika
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
19.7.2007 20:32:23
Ahojda Moni, sokol padl díky Adámkovi, protože jsem byla riziková, tak jsem si nemohla mnoho vyskakovat. Všechno ale dobře dopadlo a Adámek je kluk jako buk, veliký šikula. Teď na půl roce měl 7,91KG a 68cm. Už suverénně válí sudy přes celou místnost, začíná slabikovat, dovede se krásně řechtat, je to pohodář. Takže pohoda. Martinka je velká pomocnice, v září jde do školky.
monikahor 38157
11.7.2007 16:18:50
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, ale jak vidím, moc se toho tady nenadiskutovalo :o(( škoda.

Zuzi a jak rostete? Nějak jsem tě přestala vídat v sokole, ale počítám, že to je díky Adámkovi, že? :o))

Tak napiš nějaké info. Pa Monča
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
5.7.2007 9:19:57
Tak nakukuji pravidelně a nikdo sem zase nechodí, není to škoda? Je nás v Turnově docela dost připojených. Kam chodíte všechny? Diskuze la-café mi přijde nepřehledná, pojďte sem!!!
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
27.4.2007 9:30:02
Vrtulko, kde bydlíte? Já jsem tu z centra.
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
27.4.2007 9:28:20
Vrtulko,
já chodím k Lence Lukešové do Nefertiti a jsem s ní moc spokojená. Salón je na náměstí vedle Droxi drogerie v 1. patře.
Ještě jedna kosmetika, kde si to chválí je nad lékárnou pod radnicí. Chodí se tam zezadu. Je to paní Stuchlíková.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 227  [Dalších 197 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.