| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Přenášení dítěte

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1745  [Dalších 1715 >>]
Slída 125055
6.11.2016 10:14:23
rozumím ti, nejhorší pro mě bylo, že jsem nemohla v noci spát, trápily mě neustále poslíčky, které ve mně vždy vyvolaly planou naději, že už to bude. Po třech hodinách pravidelných kontrakcí, vždy začaly slábnout a ve chvíli, kdy jsem byla ready k odjezdu do porodnice, tak nic.
Pokud jsi chtěla historku pro zasmání. U prvního porodu mi praskla voda, volala jsem manžela, ať jede domů a začala chystat věci. On přijel, oči vykulený a ptá se mě: Jakej hrnec ti mám vzít do auta? Já na něj, proč hrnec? On: no na tu vodu, at nemáme mokrý sedačky .... no měla jsem dost.
withep 93862
6.11.2016 10:13:29
Ono se to nedá, být na povel klidná a trpělivá, viď :-). Nepomohl by ti alespoň malilinko fakt, že termín porodu je vždy +- 14 dní? Můžeš se vnitřně rozhodnout, že za přenášení budeš považovat až to potom... ~x~
paní Bilbová 75950
6.11.2016 9:36:46
Haló! Haló! Volám S.O.S. po psychické záchraně!
Prosím, kdo můžete, poskytněte duševní podporu!
Potřebuji jen odlehčit nějaké to napětí, tak si klidně i vtipem polechtejme bránice ~k~ (a já třeba pak konečně porodím ~b~ )

Jen pro obrázek - čeká mě třetí porod. Vím, že miminka mají svůj čas a snažím se být maaaximálně trpělivá, ale... nemůžu spát, bolí mě už i chodit, jak malý tlačí na kyčle a pánevní dno... však to asi znáte ;-) Malý je už řádně veliký!
Termín dle PM jsem měla 23.10., ale od začátku vím, že je to blbost (u prvního a druhého těhu to bylo stejné - seděl jen první ultrazvuk, ale protože to pak děti velmi rychle dohnaly - spíše se i "předehnaly" :-) //byly velké// nikdo tomu nevěnoval pozornost. Za mě se tedy děti narodily v termínu //podle prvního UTZ + jsem věděla, kdy vznikly :-) //). Proto jsem byla šťastná, když mi při přebírání do péče v porodnici termín upravili o týden později (právě podle 1. UTZ). Ten byl ale 30.10. Byla jsem tak připravená rodit, že jsem ten den opravdu vůbec nemohla spát. ¨
Teď jsem týden ještě po tomto termínu. Už začínám být alergická na lidi, všichni se ptají - tak co? Kdy? ~4~

V porodnici už samozřejmě lehce vyhrožují vyvoláním, ale kroutí hlavou, že u třetího porodu? ~a~

Zatím stále doufám, že to samo přijde, ale jen do té doby psychicky přežít ~e~
Kukurice29+3. 116346
27.1.2016 8:46:05
Tak hlavně přeji co nejrychlejsí a nejpohodovější porod a zdravé miminko a at jsi i ty v pořádku. ~x~~;((
withep 93862
27.1.2016 8:35:06
Moje třeťáko taky využilo doby, kdy byli starší sourozenci pryč. Odjeli s prarodiči na hory a my rodiče jsme chtěli za ten týden trochu hnout s rekonstrukcí. Mrňátko ovšem usoudilo, že pro tento účel je toho klidu škoda (a nebo se mu hrubě nelíbilo, že mu maminka vrčí do uší elektrickou špachtlí), a narodilo se (cca týden před termínem).

Takže zbavení se starších dětí může pomoct ~;)
A nebo zkus škrabat ze zdi staré nátěry s omítkou ~:-D
M + 4
  • 
26.1.2016 16:15:46
:o)
neznámá 91073
26.1.2016 15:12:23
Musiš si to srovnat v hlavě a jasně miminu říct, že se narodí třeba o víkendu.

Já se pevně rozhodla, že porodím přesně na termín. Dala děti k babičce, nakoupila víno na svařák, meruňkový džus a já nevím co všechno. Chlap byl natěšený na víkend divokého sexu. A co myslíš, jen jsem se sehnula pro víno do tašky, praskla mi voda.
Takže já jsem se těšila na svařák a horkou vanu, chlap na sex, celkově na víkend bez dětí a nic z toho nebylo.
yidoni 149632
26.1.2016 13:43:09
Ricinovy olej mi nikdy nepomohl. Prenasela jsem vzdycky. 12 dnu, 3 dny a naposled 15 dnu. Jelikoz jsem nerodila v nemocnici a nevidela doktora, tak me nikdo nehonil a nestrasil s vyvolavanim.
Ale co me opravdu pomohlo, byl odjezd me mamy zpet domu(nechtela sem ji pri porodu a mala me proste poslechla ~t~ mati odletela zpet a ja zacla rodit ten samy den. A pomohla pumpa na prsa, poradila mi to baba a ono to zabralo.

Ale pokud male neni ready, tak neni co resit. I kdyz uz ti to leze na nervy~;) To das jeste na chvili.
Kafe 134466
26.1.2016 13:21:30
Pokud máš termín podle ultrazvuku až v pátek, tak bych to tolik neřešila. Můžeš si tak akorát říct o hamiltona či dále zkoušet již vyzkoušené.
Flex
  • 
26.1.2016 13:15:13
Chod po schodech nahoru a dolu, ale bokem. Tim se panev kyve ze strany na stranu, coz by melo povzbudit miminko, aby hezky dolehlo na cipek.

I kdyz, ja ted prenasela 12 dni (u prvniho 14, pak me vyvolali a stejne jsme skoncila s cisarem, druhe slo ven samo den pred terminem). I voda mi praskla, ale byla to ta zadni voda, takze nijak neodtekala. Tak jsem si ji nechala prasknout znovu a maly byl za mene nez 3 hodiny venku.

Zkus to chozeni, to mi doporucovalo nekolik PA, mozna proto jsem ten porod mela tak rychly, kdo vi.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1745  [Dalších 1715 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.