| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hranice na Moravě

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 171  [Dalších 151 >>]
Katka
  • 
30.3.2008 14:53:49
Ahoj holky,moc to tady nefrci!Mam v hranicich dve babicky.Jinak jsem z noveho hrozenkova od vsetina.Mam dceru 2.5.
Chtela bych Vam nabidnout pomoc.Mate problemy s ekzemem?Chcete usetrit?Nebo setrit prirodu?Ted jsem byla v hranicich a projevili o to hodne zajem,hlavne skolky,detsky domov,lide ne,nikoho tam neznam.
Muzu za Vami prijet a poradit.Muzete mi napsat na mail,pokud ma nekdo zajem.Jde to i pres mail,poslu vice info o tom co me a me dceri pomohlo.katka.jarosova@t-email.cz
minika 22426
22.3.2008 23:36:03
ahoj,
s Martinou jakešovou jsem chodila na střední školu,podle mých posledních informací skutečně žije v Austrálii,provdala se tam.
Minika
Blaňule+Lea04+Edita a Radim07 15609
22.3.2008 19:41:18
Hojky, jojo, Amanda má pravdu. Přijď na Přerov. Sice se tam momentálně nikdo přímo z Lipníka neobjevuje, ale já tam mám kámošku, další v Týně...Každopádně kdyby nic jiného, pokecáš si s náma ~j~;)
Krakatice 22448
22.3.2008 18:25:25
Ahoj, mrkni na diskuzi podle regionu, konkrétně Přerov, a tam je nás, nejen z Lipníku, spousta. Těšíme se!

http://www.rodina.cz/diskuse1016.htm
dopituska 59263
22.3.2008 15:28:01
Zdravím všechny maminky z Lipníku a blízkého okolí.Chtěla bych se seznámit. Jelikož jsem se sem nastěhoval teprve před čtyřmi měsíci a téměř nikoho zde neznám, chtěla bych se spojit touto cestou. Po každé, když jsem venku s prckem na procházce potkávám velikou spoustu maminek s dětmi, ale neodvážím se je oslovit. Tak se ozvěte. Jana a Míša(30.08.2007)~k~
Kamča+Verča 56269
24.2.2008 0:39:42
omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem vám nabídnout, že vozím Next oblečení z UK. Manžel pracuje v Lipníku nad Bečvou, takže není problém zboží osobně přivést. Objednávky beru každý týden a zboží máte do 14 dnů. Další informace získáte na MMB, ID 19600, nebo na mé mailové adrese: zanaskovak@seznam.cz.

Jinak jsem se chtěla ještě zeptat, zda někdo znáve Martinu Jakešovou? Bydlela s rodiči a bráchou na Skleném kopci, ale před několika lety odjela pracovat do Austrálie a zůstala tam. Nevím, co s ní je, jestli je zpět nebo natrvalo v Austrálii. Znáte ji někdo? Můžete mi o ní říct nějaké info?

Mějte se tu hezky, Kamila
Brudaska 46515
16.1.2008 10:00:19
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat zda některá neznáte Lucku Polišenskou?? Má dvě děti Tobiáše a Valentýnku. Jsem její sestřenice Katka. Tak kdyby jste ji některá znala, tak ji prosím dejte vědět. Děkuji.
amulet1907 70189
30.11.2007 12:06:33
Je tady nějaká mamina z okolí Hranic zrovna v tomto termínu?
Katka
  • 
3.8.2007 22:11:17
Ahoj holky,kdo by si chtel privydelat na materske a tim se stat i financne nezavisly?Jedna se o velice dobre vyrobky pletove,cistici,praci,sprchove gely,potravinove doplnky.Je to ceska firma,Narodni program,jde o EKO vyrobky,jsou schvaleny ministerstvem zivotniho prostredi.Cenove vyhodnejsi nez vyrobky na trhu.Jsou to koncentraty.Rozkladaji se v prirode za 7dnu,vyrobky na trhu za 100let!Sama to doma vse pouzivam a jsem velice spokojena.Praci program neobsahuje zadne fosfaty(hnojiva),zeolity(tezke kovy),plavenou kridu.Vyrobky jsou vyborne na ekzem,lupenku,alergie,mimina,rakovina.Nejde o delearstvi,registruji lidi primo do vyroby,tim jim umoznim slevu na kazdem vyrobku 30%,zadne povinosti objednavek,kazdy si objednava kdy chce,kolik chce.Timhle tvorite sit spotrebitelu,a stavate se financne nezavily!Pokud ma nekdo zajem piste na katka.jarosova@t-email.cz
Hannah111 22396
21.6.2007 9:08:17
Ahojte. No, frekventovaná diskuze to tu zrovna není. Ale teď v létě je určitě lepší vyrazit ven, než sedět u počítače.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 171  [Dalších 151 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.