| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Povídky, básničky a ostatní tvorba

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1348  [Dalších 1328 >>]
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
13.3.2022 21:18:52
Moni, já myslela - pokud by se tu někdo ochotný našel, dodala bych "indicie"

Nechtěla jsem to psát rovnou ~f~
Monika 123907
13.3.2022 21:02:35
Market,když tvou dceru neznáme,tak to na míru fakt nebude.Jestli to nezvládne nikdo v rodině nebo mezi známými,tak bych to nelákala přes koleno a zvolila jiné překvápko ...
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
13.3.2022 20:47:03
Dobrý večer,
mám velkou prosbu - nemáte někdo básnické střevo? Potřebovala bych básničku na míru pro dceru k 18. narozeninám. Ať se snažím jak se snažím - nejde mi to.
Girili 117849
28.9.2021 21:32:32
Napsala jsem jednu, když jsem se zmitala ve velkém smutku z toho, že se se mnou rozešla má velká láska. No a ve slabé chvilce jsem mu ji, já blbec, bohužel i poslala. Doteď se stydím.

Ona ta báseň možná nebyla tak špatná, ale ty emoce v ní mu prostě neměly přijít na oči. Dnes bych si ji bývala ráda přečetla, ale vinou nedostatečného zálohování zmizela v elektronickém propadlišti dějin...

Před tím ani potom jsem už nebásnila, pominu-li nějaké kolektivní legrácky. Bez extrémně silných emocí prostě netvořím. ~d~
angrešt 114837
27.9.2021 10:54:08
libiku, nejsem si jista, jestli vůbec znám někoho, kdo by si básničky nikdy nepsal ~:-D Spíš si myslím, že mi je ne všichni ukazují.

Je to prostě takovej docela použitelnej způsob vyjadřování divnejch věcí, zvlášť, když je zapotřebí mít ho trochu terapeutickej :)
Takže ty "terapeutické", milostné a vůbec hodně osobní bych rozhodně veřejně neukázala a počet těch nejbližších lidí, které je kdy četli, se dá spočítat na prstech jedné ruky :)
Ale s podzimem začala i škola, takže svoje autoterapeutické vyrovnávání se se stresem ze synova tréninku vyjmenovaných slov Ti klidně ukážu :)

Co se týká toho "jak na to", aby to za něco stálo - tak to bohužel nevím. Na produkci kvalitní poezie musí bejt něco víc než vnitřní přetlak a to já nemám. Nemám žádné "vím, jak na to", protože to pro mě naopak bývá řešením problému "nevím, jak na to" ~:-D

By, bý

Být či nebýt?
Bydlet či nebydlet?
Tak ptá se každý obyvatel bytu
I ten, co mu chybí příbytek.
Kde vzít prachy na nábytek,
kde soused není dobytek,
taky nemívá často vztek
a nemá divné obyčeje,
neptá se pořád, co se děje –
na to je bystrý dost.
Nehulí divné byliny,
co smrdí jako piliny
a když má přijít host
tak o pondělním ránu v Bille
neptá se hloupě po kobyle
v zeleném bio hovězím.

- Jasnou etiketou zdraví
mladí býci z Přibyslavi.

Fy, fý

Fyzika
mi uniká.

Zasjaj. 54917
27.9.2021 3:39:56
Ta je moc pekna
libik 142094
26.9.2021 22:16:26
Valkýro, to mi uniklo, že jsi se vraždila z lásky~:-D

Já myslela, že máš s těch chlapců tak trochu srandu.
Škrpál 70170
26.9.2021 22:00:08
Babi, klobouk dolů, líbí se mi to~R^
libik 142094
26.9.2021 21:53:15
Tak já nevím, v mé generaci každý humanista veršoval, asi jsem nikdy neměla sex s někým, kdo by nepsal básně nebo rovnou písně~d~

Zkoušela jsem druha, jestli by se aktuálně popasoval s tématem, ale smůla, hrála se dvě zásadní sportovní utkání, takže slunce, žblunce.

No a já jsem vymyslela dvě, nicméně bylo tu řečeno, že je to odpad, takže je zašlu adresně přímo Zasjaj~s~

Jinak Vás všechny obdivuji~x~
Rodinová 140078
26.9.2021 20:34:03
Otuzilce obdivuju az nechapu~:-D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1348  [Dalších 1328 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.