| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16784  [Dalších 16764 >>]
Lída+2 28136
6.4.2012 16:23:57
Si to užijte.

Já užívám samoty.
Dooly. 12201
6.4.2012 16:07:09
k bratrankovi do Domazlic~;)
Lída+2 28136
6.4.2012 8:25:29
Dolly kampak jedete?
Lída+2 28136
6.4.2012 8:25:08
TAk přeji krásné velikonce.

Děti od včera prázdniny. Dneska odjeli na soustředění. A v neděli si pro ně jedeme. V pondělí si je chci taky trochu užít.~;)
Dooly. 12201
6.4.2012 8:02:09
Ahojky preju vam vsem krasne velikonoce! My mame volno uz dneska a zitra odjizidime,tak musim prat uz ted~;)
Lída+2 28136
14.3.2012 9:58:04
Ahoj všem.

Tak nám Dana vybrali na otestování talentované mládeže v kraji v orienťáku - trouba nechce jet....., že není pokusný králík.~8~čeká mě zítra pohovor s trenérem...protože já ho nutit nechci. Holt kdyžtak najdem jiný sport.

Jinak vše při starým. Měli jsme jarní prázdny. Kluci si ještě zalyžovali....takže dobrý~R^

A ve středu Lukovi nalepili rovnátka...takže užíváme zábavu s tím.....sekáme zeleninu,aby jí mohl jíst lžicí....protože jí má rád a má zakázaný i čínský zelí~8~.....tak to si krájí na nudličky a okurky, mrkve a podobný sekáme....supr zábava, že jsem je to učila jíst....kdyby to neměl rád...bylo by to jednodušší....(to poslední neberte vážně)
Jo a nesmí ani kurky od chleba. takže jeho svačiny do školy.....značně schudli.

NA velikonoce pojedou na soustředění....,ale tak napůl...bude blízko. TAk spát nebudou celou dobu.



Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
27.2.2012 9:20:14
Dooly, jo autem je to delsi cesta, ale loni nebyl problem, bylo to uplne v pohode. U toho letadla mam strach, z toho cekani na letisti, cekani na presun a tak. Nahanet ho po celym letisti se mi fakt nechce.

No uvidime, jak se nakonec rozhodneme. Taky zalezi, jak budou otevreny/zavreny jesle, jak bude Natalky tabor.
Dooly. 12201
23.2.2012 18:00:37
Nyko a Rada vydrzi lip v aute nez v letadle? to me prekvapuje..je to preci jen delsi cesta,nebo?
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
23.2.2012 10:21:20
Ahoj,
Lido, tak to mas dobry, ze si v tydnu trosku od manzy odfrknes a mas cas venovat se sama sobe-siti. Hlavne ze kluci uz jsou v pohode a neni s nima "zadna" prace.

Ja mivam volne stredy, manza jezdi vecer na hokej a vcera jim to nejak nevyslo a byl doma a ja byl cely vecer nerovozni jak starej pes-nemela jsem ten SVUJ klid. :-)

Lido to je dobre, ze se Dan s tema nehodama zlepsil. drzim palce at se tak dari i po vysazeni leku.

Dooly, no to je jasny, ze se neda planovat dokud nemas v ruce smlouvu, asi to musi byt na bednu, nevedet co bude, co?
Viky pojede na tabor?

My jeste nevime co s letosni dovolenou, spocitala jsem dane a na dovcu bude. Meli jsme v planu Slovinsko, me by se libilo tak 4dny more a 4dny jezera,aquapark a nejaky vylet. Ale nevim nevim, ubytko na 4dny u more mi tam prijde jako nerealny, vsude maji nabidky na cely tyden a jeste k tomu mi to tam prijde dost drahy, tak to mozna jeste prehodnotime. S Radulou si letadlem letos jeste nikam netroufnu, on je jak nerizena strela.
Dooly. 12201
23.2.2012 9:07:20
ahojky,

Nyko,to ma Naty vel.jako kamosky kluk,co je s Vikym stejne starej.Kdyz u nas byl na navsteve a videla jsem ty dvoje boty vedle sebe,myslela jsem,ze tu mame miminko:-) uz jsem holt zvykla na jienj kalibr~t~

Na leto zatim plany nedelam,musim pockat,jak to dopadne s praci.Vis jak .. dokud nemam smlouvu,nicemu neverim~j~

a co vy?kam se chystate?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16784  [Dalších 16764 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.