| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Elektronické chůvičky

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1877  [Dalších 1857 >>]
kambala pláááckááá 118391
26.10.2017 21:01:08
mam bezkamerovou, ale s prehravanim melodii a poustenim hvezdicek na strop na dalku. to je super.

na dovoleny a navstevy to ale netahame a pouzivame offline baby monitor aplikaci v mobilu
Jana, 2/07+10/08+5/11 81165
26.10.2017 19:18:34
Měla jsem s kamerou v pražském činžáku, problém byl, že měla docela malý dosah, takže když dítě spalo na pavlači, tak chůvička fungovala jen v obýváku, dál už ne, tj. tři stěny. A občas reagovala se zpožděním, takže na nás sousedka zvonila, že mimi brečí a chůvička byla v klidu a pohodě. Kamarádka pak tu naši měla v sádrokartonovém domečku, tam fungovala bez potíží.
Rozállie 144785
26.10.2017 17:53:39
My teda vypínáme tu rodičovskou jednotku (používáme chůvičku už jen na noc, už nemáme úplně mimča), ale někdy zapomeneme a pak je sranda, no ~2~
Rozállie 144785
26.10.2017 17:40:33
Jo, to je dobrý argument.
Jestli jsou i ty chůvičky s kamerou na těch běžných nezabezpečených frekvencích, a člověk zapomene vypnout ... mají sousedi o zábavu postaráno.
Mně se teda párkrát povedlo, že mě starší dítě poslouchalo přes nevypnutou chůvičku, jak se bavím do telefonu s manželem, taky nic moc ~t~

Jinak chůvičku s kamerou a vibracemi používá neslyšící známá, pochvaluje si ji hodně, ale tam je to logické. Nám opravdu stačila ta obyč se zvukem. Někdy jsem byla ráda za světelný signál, když jsem potřebovala mít zeslabený zvuk na přijímači.
veverkaa 125119
26.10.2017 16:35:06
Měli jsme bez kamery chůvičku od Aventu (Philips) a kamera mi nechyběla. Po zvuku co uslyšíš v chůvičce poznáš, jestli je nebo není akutní k dítěti běžet.
TaJ 81121
26.10.2017 14:52:12
My jsme měli úplně obyčejné chůvičky od Sencoru za pár stovek a sloužily dobře, měli jsme je v baráku - pokojíček v patře, obývák dole...a dávala jsem je i do kočárku ven, měli jsme je několik let a to jsme je měli z druhé ruky od kamarádky, která je taky nějaký ten rok používala...
Stefana 152023
26.10.2017 13:29:00
Zdravím, otázka je jasná. Potřebuji koupit chůvičku, jen přemýšlím zda klasickou nebo když už tak se vyplatí pořídit rovnou s kamerou. Někdo porovnání, zkušenosti, cokoliv ???
užfaktnevim 137158
25.3.2017 14:17:30
Měla jsem koupený Respisense, ale tím, jak je upevněný na plence, přes to další oblečení, tak nebylo vidět jestli je monitor zapnutý nebo ne a na klidu mi to nepřidalo. Takže jsem jej vrátila a koupila monitor Babysense- desky do postýlky a to mi vyhovovalo líp, blikající, tuším zelené světýlko, mě v noci uklidnilo, že je mimino OK.
Katka a 2 výrostci 141251
25.3.2017 12:47:10
Já bych raději šla do nového...
Mariana +2 135342
25.3.2017 11:12:44
Do plenky jsem neměla, tehdy nebyly rozšířené, nebo možná snad ani moc nebyly. Koupila jsem ten co měli a taky doporučili na JIPce, Babysense.

Měla jsem 2 podložky, což fakt doporučuju. Tu druhou jsem střídala buď do druhé postýlky v obýváku nebo v kočáru. V tom kočáru mi to fungovalo.

Ten na plenku nevím jaký je na to spolehnutí, ale určitě je výhoda že je to furt s dítětem i když není na podložce, takže na nedonošence bych to nyní asi koupila. A používalal bych asi oboje.
Já párkrát spustila alarm když jsem malýho zvedla a zapomněla to vypnout, v tomhle je asi ten plenkový lepší.

Jinak k těm falešným alarmům, občas to někdo zmiňoje i u těch deskových, já ti nevím a moc úplně na ty úplně falešný nevěřím. Ten senzor je strašně citlivý a prostě něco, nějaký důvod to nasnímá.
Já jsem to zkoušela přes kolik vrstev to funguje, ze začátku se mi nezdálo jestli to přes matraci bude fungovat, a jo, fungovalo by to i na princeznu na hrášku.

Já jsem ještě používala tu zvýšenou podložku, takový molitanový trojúhelník, aby dítě bylo trochu "z kopce".

Ono totiž ty "apno" pauzy zpětně se nemusí vůbec poznat. Tím jak to začne řvát, tak se dítě "probere" a "nahodí". Pokud to tedy samozřejmě není něco úplně vážných, ale tady ty vynechávky, jsou nejčastějí, a ten alarm to může vyřešit sám o sobě.

Mně se stalo asi 2x že se spustil alarm, dítě bylo v pořádku, žilo a dýchalo, ale myslím že to byly ty "apno" pauzy, malej to dělal.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1877  [Dalších 1857 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.