| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6058  [Dalších 6038 >>]
Leňula, Andělka a Emilka 91733
4.5.2009 18:39:23
Peťo ty máš taky hezky zabarvený děti, myslela jsem tím očka,~b~ my to máme taky tak.Angelína má hnědý a Emaus modrý. Angelína už do školy jde, bohužel, nebo bohudík, já ani nevím,~d~ ale jedno vím jistě, to učení s ní bude na mě.Jenda je furtkam pryč a navíc je větší nervák, ta by byla úplně v háji, vzhledem k tomu že má povahu po mě, tak se té její výuky radšji chopím já ~:-D. Marťa jde taky do školy ne? nebo jste mu dali odklad? když Andělka je ze školky největší a kdyby tam měla zůstat ještě rok tak nevím nevím ~a~. sice říkala že by chtěla ještě chodit do školky s Emčou, ale u Emči mi ani ještě nepřišlo rozhodnutí ze školky, jestli ji vzali nebo ne~d~ Kája už asi do školky chodí že? koukla jsem na ty "starší" fotečky a ten kostým jsi šila? všimla jsem si že jsi z Plzně. já jsem dělala na Železný Rudě a potom jsem chvíli bydlela u Klatov, až se jenda vrátí z vandru, tak chceme s holkama vyrazit na Rudu na nějaký prodloužený víkend. vyšlápnem si Čertovo a Černý a pofičíme zase domů. ~t~
Petra+2 9023
2.5.2009 21:05:07
naše děti jsou asi tři stránky zpět... teď jsou tedy o trochu starší ~:-D Jde Angelína už do školy?
Petra+2 9023
2.5.2009 21:03:21
Já nakukuju, tady to byla moje první a oblíbená diskuse :-)
Máš hezký holky ~:-D Mají pěkný kudrlinky a oči ~R^
Leňula, Andělka a Emilka 91733
2.5.2009 13:37:47
Tak se mi to povedlo, kdosi mi poradil, založit si abum na rajčeti a už mi to jde samo, je mi po bouřce co tu byla, stávkuje pc Suite. tak můžu vložit jenom fota co už mám uložený. je to škoda že tu je mrtvo, alespoň u tříletých trochu splknu, ale holky jsou tak nějak daleko od nás a plkaj spolu dlouho, takže spíš využívají skype., ale pořád lepší pokec než žádnej.

tak toto je Angelína


a tohle Emís


tak třeba zase za 14dní, nebo za měsíc jestli sem někdo nakoukne páááá
Alice a 2 zlatíčka 3014
1.5.2009 23:11:58
Tak to nemusí už nikdo nic psát,když se zakládají stále uzavřené diskuze!!!!!!!!!!!:-©
Petra+2 9023
24.4.2009 20:53:02
sem můžeš vložit fotku jen kterou máš někde na netu (na Rodině si taky můžeš založit album) a pak pomocí příkazu (img src=URL adresa fotky) a místo kulatých závorek špičaté tyhle: < >

Tcháni s počítačem taky neumí, ale moje máma třeba jo... I hodně známých jsem objevila třeba na regionální diskusi.
V Jihlavě jsme byli jednou, tam je hezká ZOO ~R^
Leňula, Andělka a Emilka 91733
15.4.2009 20:23:51
Ahojky, já mám holky obě dubnový. jedna je prvního tý jsou 3 a druhá posledního a tý bude 6, ale slavily jsme to teď o velikonocích, čekali jsme až se nám manžel vrátí z Rumunska.:-) navíc měl 5 narozky i můj táta. manžel zítra zase odjíždí,~;(( tak jsme to měli s chlupem. já mám manžílka docela šetřílka takže na pc došlo až teprve před půl rokem. ani jsem nějak neměla potřebu pc, tahle koupě byla vyloženě náhoda, ale zase malá jde příští rok do školy tak už asi bylo na čase. já nemám obavu že by někdo chtěl něco naprášit mým příbuzným, vzhledem k tomu že nikdo z nich nemá pc a tchýni je už 60 a silně pochybuju, že by si na stará kolena pořizovala pc, když ji to nejde ani s telefonem ~t~ vzhledem k tomu že jsem od Jihlavy tak se asi s nikým z vás osobně nepotkám ~d~ dortík máte taky pěknej, my jsme měli s beruškama, loni jsme měli shreka, ale letos jsme ho vynechali, protože měl ošklivý bulvy:-) byť byly marcipánový. fotečky nějak zatím tady neumím vkládat. sice mám uložených spoustu fotek v Pc, ale tady není okýnko "procházet" tak nevím ~d~
Petra+2 9023
8.4.2009 22:45:50
uzamčená diskuse funguje stejně jako ty diskuse tady, ale přístup tam mají jen osoby, které mají povolení a které - i osobně - známe...
Petra+2 9023
8.4.2009 22:44:24
Ahojky, tady nás vyloženě nikdo asi nešmíroval, ale už jsem se na několika diskusích setkala se "zvláštními" osobami, které mají potřebu škodit druhým, ty ne? Tak to jsi měla štěstí ~:-D Třeba se převlečou za někoho a nadávají ti tu, nebo kopírujou tvoje slova a posílají je tvým příbuzným, které "pomlouváš" nebo přijdou jako někdo kdo už tu dávno nebyl, řeknou, že si změnili nick a chtějí dostat přístup do soukromého alba. No lidi jsou různý, už sem chodím šest let a zažila jsem kdeco... Tedy skoro všechny diskuse se mi někam odstěhovaly, na Dámu, na SŽ, tak už sem ani moc nechodím.

Ty máš dubnové dítko? Už jste slavili? My jo, Martínek je třetího. Zbožňuje dinosaury, tak dostal od babi takovýhle dortík:



Leňula, Andělka a Emilka 91733
8.4.2009 17:04:10
no páááni, on sem někdo nakoukl~;) a ta uzamčená diskuze funguje na jakém principu? a jestli se můžu zeptat co měli za špatné zkušenosti. jesli se tomu dá nějak předejít. vmáčkla jsem se k holkám na 06. a tam to docela funguje. ~d~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6058  [Dalších 6038 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.