| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6294  [Dalších 6274 >>]
Nadik1 78179
8.3.2011 10:27:57
Ahoj holky.
Ono to u nás není kvůli křivým zubům, ale proto, že má horní čelist posunutou víc dozadu. Ale taky doufám, že se s doktorem domluvíme, aby počkal nebo mu dal jen na noc. Po tom, co Tomáše opět chytaj záchvaty vzteku, se obávám, že rovnátka už nezvládnu.
Do toho si včera Danda (4roky) rozrazila bradu. Ve školce, když jsem jí vyzvedla a čekali na Tomáše. Dávala jsem to sem na děti únor 2007, tak si to tam můžete skáknout přečíst. To abych se nenudila, víte.~2~
Renca a 2 34362
6.3.2011 19:39:37
Jinak Nadi klídek co děti školce :)

Tak mi jsme ve škole nebyli minulý čtvrtek a pátek... Od pondělka byl Daník ok už teda od soboty teplotově se držel ty dva dny co byl doma do 38,5 . V sobotu babička byla s dětma venku na 2 hodiny a to bylo hezky, teplo a naprosto ok až do večera kdy Daník opět nebyl ve své kůži a ve 4 ráno v neděli mne budil s 40 horečkou~o~
Takže ítra škola padá a uvidíme ~6~

Krásný večer všem,,,,~;((
Renca a 2 34362
6.3.2011 19:36:14
Ahojky, tak vítám všechny z hor...

Jinak mi a zubař, máme vyměněno hromadu zubů, padat mléčňáky nám začali brzo, dle zubařky jsme zralý na rovnátka...ovšem prej nejdříve to má význam v 10-ti letech... tak jsem Nadi zvědavá co řeknou Vám... ~6~
Bajka + 2 brouci 5337
5.3.2011 20:38:02
Nadiku tak dej vědět, jak jste dopadli :) My jdem k novýmu zubaři 21.3., Honzíkovi to taky roste jak dříví v lese (teda má zatím vyměněný jen ty 4 jedničky).

Jenda má angínu, od včera je na ATB a bojujem s horečkou, celý příští týden jsem s ním doma. A to mám na hrbu kompletně veletrh Amper, který je na konci tohodle měsíce. Dělám kdy se dá... Grrr.
Nadik1 78179
4.3.2011 18:52:05
Ahoj v březnu.
Tady se opravdu nic neděje.
U nás tedy taky nic. Jen to, že děti už tento týden chodí do školky. ~z~ A pak ještě to, že Tom bude mít asi rovnátka, ale nevím to na 100% teprve pojedeme na první návštěvu. Jsem sama zvědavá jak to dopadne. ~d~
Bajka + 2 brouci 5337
27.2.2011 15:04:33
Zdar po chvíli :), my se vrátili z hor v sobotu v noci, ač nelyžaři, frajersky jsme vyrazili s partou do italských Alp :), pro naši rodinu to byl úžasnej teambildingovej týden :)) Já na lyžích stála počtvrté, Jindra absolvovoval vloni výcvik ve školce a taťka svištěl ze svahů v mládí, takže on s Jindrou mastili frajeři spolu a já s Jenem lááážo plááážo bokem po těch nejmírnějších svazích. Za ten týden se s Honzíkem tako nějako na lyžích udržíme. Uf. A máme spálený nosy, počasí bylo skvělé. Jo a Verčo - na cestě nám Honza chytl brutální zánět nosohltanu, dva dny a noci doslova prokašlal, myslela jsem, že ujedem, nakonec to zachránily vitamíny, Spiropent a asi i ten horský vzduch...

No, jdu se psychicky připravit na psaní - dostali jsme za úkol 3 stránky, s pruzením máme půlku hotovou, už jsme tomu dnes dali hodinu a půl.



Renca a 2 34362
24.2.2011 20:06:52
Ahoj, tak se musím přidat k Nadě, nato, že máme chaloupku na horách tak krom manžela nelyžujeme nikdo ~6~ Anetka nechce, když nelyžuje Daník a ten zatím nemůže...~6~, taže takový začarovaný kroh... a je to škola vzhledem k tomu, že bychom měli a máme ubyování zadarmo...~8~

No co naděláme ~6~
Nadik1 78179
22.2.2011 9:27:38
My na hory nejezdíme. Nejsme lyžařská rodina. Děti na lyžích ještě nestály a já naposledy ve škole a manža, to ani nevím.
Takže já trochu závidím. ~f~
Věra, Elinka a Tom 10852
19.2.2011 20:05:38
Vrátili jsme se z hor, málem jsme neodjeli, protože Eliška zatajila, že jí bolí v krku, a tak jsme ji minulý pátek vyslali do školy a odpoledne vyzvedli ve značně nezdravém stavu. No, naštěstí jsme jeli až v neděli, tak přes sobotu se dala jakžtakž do pořádku a hory absolvovala naštěstí bez úhony.
A my všichni také, ačkoliv jsme strávili 5 nocí v 5 lidech v jedné místnosti /Tom s sebou vzal přítelkyni :-)/ . Tak bylo veselo. Taky někdo jedete do hor? Kam?
Renca a 2 34362
16.2.2011 18:56:27
Nadi, zkoukla jsem fotečky a krása...~R^ Nás čeká karneval příští týden, tak jsem zvědavá..jak je vůbec vyzdobím ~6~

Daník umí napsat psaci relativně slušně všechna písmenka, ale nám prostě nejde OPIS jak z tabule tak z textu, opisují z tištěného písma do psaného...to je naše katastrofa ~Rv

To je pořád něco ~6~
A sama tu nejsi jsem tu já, koukám denně ~R^
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6294  [Dalších 6274 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.